۶ ماه گذشت

شنبه, ۵ام اردیبهشت , ۱۳۸۸ | ۳ دیدگاه

۶ ماه از شروع به کار سایت ITT گذشت. به همین سرعت

واقعا باورم نمیشه که عمر و جوونیمون به این سرعت داره میگذره و با یک چشم رو هم گذاشتن روزها یکی پس از یکدیگری میروند.

در این مدت دوستان بسیار زیادی از طریق این سایت پیدا کردم و بسیاری از شما عزیزان با ایمیلها و نظراتشون و انتقاداتشون به ما دلگرمی دادند، خواستم از تمامی این عزیزان تشکر کنم که ما رو لایق دونستن

در طول این ۶ ماه مجموع مشترکان سایت به عدد ۵۲۲ رسید که به نظر خودمون و با توجه به نوع فعالیتمون رشد خوبی بوده، البته ما در ابتدای کار امیدوار بودیم که در جشن یکسالگیمون به عدد ۱۰۰۰ برسیم.

محموع بازدید ها هم رشد بدی نداشت و در مجموع ۱۰۲۰۰۰ بازدید تا این لحظه از سایت انجام گرفته که میانگین هرماه ۱۷۰۰۰ را داشتیم.

جالبترین قسمت قضیه تعداد بازدیدها بود که به ترتیب به این ۳ پست تعلق گرفت :

۱- دانلود پک کامل تقویم سال ۱۳۸۸ هجری شمسی بیش از ۱۳۰۰۰ بازدید

۲- دانلود پک شماره ۲ تقویم سال ۱۳۸۸ هجری شمسی بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید

۳-۴۰ طرح فوق العده طراحی شده با فتوشاپ بیش از ۴۳۰۰ بازدید

همچنین بیشترین جوابیه به یک پست هم برمیگرده به “ دانلود پک کامل تقویم سال ۱۳۸۸ هجری شمسی” با ۷۲ جواب

همچنین بیشترین ورودی رو از سایت “ آسان دانلود ” داشتیم  و در مجموع کاربران عزیز سایت ۶۲۱ بار با نظرات و انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خودشان ما رو خوشحال کردند.

امیدواریم که بتونیم این رویه رو حفظ کنیم و همچنین آنرا ارتقاء بدهیم و بهتر کنیم و بتونیم شعار سایت مبنی بر اینکه میخواهیم  مرجعی برای طراحان وب سایت و گرافیستها باشیم را به واقعیت نزدیک و نزدیک تر کنیم.

و در آخر هم میتونم از اتفاق بسیار خوش آیندی که برای سایت افتاد و Page Rank سایت از ۲ به ۳ ارتقاء پیدا کرد یاد کنم و اینکه هاست سایت از ۱ گیگا بایت به ۲٫۵ گیگا بایت افزایش یافت( همراه با ترافیک ۱۲۵ گیگا بایت در ماه) که باید از دوستان خوبم در شرکت پشتیبان شبکه که با همراهی و پشتیبانی خوبشون ما رو یاری دادند تشکر کنیم ( برای دوستانی که به دنبال خرید هاست هستند امکان خرید سرویس های این شرکت با ۱۵% تخفیف برای ما محیاست) و از همه شما عزیزان به خاطر اینکه مطالب ما رو میخونید، نظر میدهید، امتیاز میدهید و ما را به دوستان و آشناهایتان معرفی میکنید سپاسگذاریم و امیدواریم که ذره ای از نیازهای شما عزیزان رو برآورده کرده باشیم.

Be Sociable, Share!


۳ دیدگاه


 1. علي
  ۷ اردیبهشت ۱۳۸۸

  ۶۰ ساله بشید انشا الله
 2. مونا
  ۷ اردیبهشت ۱۳۸۸

  امیدوارم که موفق باشید و همینطور با قدرت ادامه بدهید
  مرسی بابت همه چیز
 3. بهزاد
  ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸

  آقا کارت درسته
  موفق باشیدیدگاه خود را بنویسید