پلاگین وردپرس – نمایشگر Live زمان

یکشنبه, ۱۴ام تیر , ۱۳۸۸ | ۳ دیدگاه

فرض کنید که از ۲۰ روز قبل از لحظه سال تحویل میخواهید نمایشگری بر روی سایت خود به نمایش دربیاورین که زمان باقیمانده تا شروع و لحظه تخویل سال را به صورت شمارشی و معکوس نمایش دهد. حتما مشابه این مورد در بعضی از سایت ها دیده اید. البته این شمارنده و این سیستم فقط مخصوص شروع سال نو نمیباشد و در خیلی از موارد دیگر (مانند لحظه و ساعت دقیق فروش یک محصول برای مثال کنسول بازی PSP جدید در یک کشور و . . . ) کاربرد دارد. این کار را در وردپرس با سادگی و با نصب این پلاگین جالب میتوانید انجام دهید :

Be Sociable, Share!


۳ دیدگاه


 1. shiva
  ۱۴ تیر ۱۳۸۸

  با سلام و تشکر فراوان از این برنامه که به من اطلاع دادید کاش می شد با زبان vb.netکد هاش نوشته شده بودند .امیدوارم موفق باشید
 2. محمد
  ۱۵ تیر ۱۳۸۸

  سلام
  بازم من مزاحم همیشگی چیکار کنم دست خودم نیست باید بگم
  صحیح جملات بالا :
  تصور کنید که از ۲۰ روز قبل از لحظه سال تحویل میخواهید نمایشگری بر روی سایت خود به نمایش دربیاورید که زمان باقیمانده تا شروع و لحظه تحویل سال را به صورت شمارشی و معکوس نمایش دهد. حتما مشابه این مورد در بعضی از سایت ها دیده اید. البته این شمارشگر و این سیستم فقط مخصوص شروع سال نو نمیباشد بلکه در خیلی از موارد دیگر (مانند لحظه و ساعت دقیق فروش یک محصول برای مثال کنسول بازی PSP جدید در یک کشور و . . . ) کاربرد دارد. این کار را در وردپرس به سادگی و با نصب این پلاگین جالب میتوانید انجام دهید :
  یا حق
 3. محسن شایان
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  ممنون امیدوارم بتونم باحاش یه کارهایی بکنمدیدگاه خود را بنویسید