معرفی ۲ سایت فلش ایرانی جالب

پنج شنبه, ۵ام آذر , ۱۳۸۸ | ۱۱ دیدگاه

در قسمت معرفی وب سایتها اکثرا سایتهای غیر ایرانی رو معرفی میکنیم ، علت و دلیل این قضیه را هم قبلا براتون توضیح داده ام. به تازگی با ۲ وب سایت ایرانی بسیار جالب آشنا شدم که بد ندیدم آنها رو به شما عزیزان معرفی کنم تا کمی هم حس وطن دوستی رو رعایت کرده باشیم. همچنین اگر شما عزیزان هم به وب سایتهای این چنینی آشنا هستید و یا خوتان وب سایتی با قابلیتهای بالا طراحی کرده اید حتما آنها را به ما معرفی کنید تا ما آنها را به جامعه وب فارسی معرفی کنیم و شاید از این طریق بتوانیم طرحهای قوی فارسی بیشتر و بیشتری را در وب فارسی داشته باشیم.

وب سایت اول از معدود وب سایتهای مبتنی بر اینمیشن فلش فارسی میباشد که واقعا بر روی آن کار انجام شده است و شما میتوانید دو عنصر مهم خلاقیت و توانایی را در آن ملاحظه نمایید. واقعا جا داره به طراح این وب سایت آقای سپهر تبریک بگم و مطمئنم اگر همین روال را ادامه بدن ایشون در آینده بیشتر و بیشتر از ایشون و طرحهای عالیشون خواهیم دید و شنید :

ورود به سایت

وب سایت دوم نمونه کار یکی از طراحان کاربلد و حرفه ای به نام مبین زاده کوچک میباشد که قبلا این وب سایت رو در قسمت لینکدونی معرفی کرده بودم، اما بد ندیدم که دوباره در این پست این وب سایت رو معرفی کنم تا احیانا کسی از مشاهده این وب سایت حرفه ای و زیبا محروم نشه. این وب سایت هم بصورت فول فلش طراحی شده و مهمتریمن قسمت و صفحه آنرا میتوانید در این آدرس مشاهده نمایید. در باره این سایتها توضیح اضافه ای نمیدم و کافیه خودتون وارد این سایتها بشید و قابلیتهای آنها را مشاهده نمایید.

ورود به صفحه اصلی سایت

البته باید کسانی هم پیدا بشوند که قدر و اهمیت و پرداخت بهای همچین وب سایتها و کارهایی رو بدونن. متاسفانه یکی از معضلات جامعه طراحان و گرافیستها این است که مشتریان ما حاضر به پرداخت بهای واقعی یک کار درجه یک نیستند اما انتظار دارند با بودجه آنها کار درجه یکی تحویل بگیرند. امیدوارم در آینده نزدیک این قسمت، یعنی معرفی سایتهای برتر ایرانی رونق بگیره و بتونیم سایتهای طراحی شده با کیفیت کار بالا و جهانی بیشتری رو داشتته باشیم. منتظر معرفی این سایتها از سوی شما عزیزان هستم.

Be Sociable, Share!


۱۱ دیدگاه


 1. امیر
  ۵ آذر ۱۳۸۸

  سلام
  این هم یکی از نمونه کارهای من.
  البته فعلا دامینش تستی است.
  http://invest-test.isfahan.ir/base.html
 2. کامران
  ۵ آذر ۱۳۸۸

  ممنون . کار قشنگیه
 3. محمد
  ۵ آذر ۱۳۸۸

  سایت پاتن جامه هم در این زمینه جالب توجه است:
  http://www.patanjameh.ir/
 4. sepehr
  ۶ آذر ۱۳۸۸

  با تشکر ، برای جبرانی هر چند ناچیز لینک شما در قسمت دوستان قرار گرفت .
 5. کامران
  ۶ آذر ۱۳۸۸

  نیازی به جبران نبود
  ما وظیفه مون را انجام میدیم
 6. ghost
  ۹ آذر ۱۳۸۸

  سلام.
  اینم یه سایت فلشه البته خارجی.

  http://www.7pagesdesign.com
 7. مبین زاده کوچک
  ۱۰ آذر ۱۳۸۸

  کامران جان باز هم شما من رو مورد لطف خودتون قرار دادید و خجالت زده کردید… من اونقدرها هم که اون بالا نوشتید کار بلد نیستم…
  در ضمن سایت fariborz racing فول فلش نیست! و فقط صفحه‌ی پیش نمایش رینگ اون فلش است…
  و سایتطراحی شده توسط آقای سپهر فول فلش است.. این توضیحات رو لازم دیدن توضیح بدم تا کسانی که به کار طراحی وارد نیستند دچار مشکل نشوند…

  باز هم ممنونم
 8. کامران
  ۱۰ آذر ۱۳۸۸

  ممنون از توضیحات اضافه. اشتباه از من بود .من خودم مستقیما وارد اون صفحه شده بودم
 9. یعقوبیان
  ۱۱ آذر ۱۳۸۸

  از کار آقای سپهر لذت بردم
  سایت بهرام رادان هم کار قشنگیه بد نیست ببینید

  http://www.bahramradan.com/
 10. farid
  ۲ آذر ۱۳۹۰

  به نظر من بهترین سایت فلش
  سایت هری پاتره
 11. آرسان
  ۵ اسفند ۱۳۹۰

  سایت گروه ما هم بر پایه فلش هست
  می تونید ببینید.
  و یا در بالا درج کنید.
  http://www.arsan.ir
  تماما فارسی شده هستدیدگاه خود را بنویسید