معرفی پلاگین Coming Soon

سه شنبه, ۱۷ام آذر , ۱۳۸۸ | ۶ دیدگاه

خیلی فکر کردم که اسم این پلاگین رو به فارسی بتونم خوب ترجمه کنم اما هر چی فکر کردم معادل فارسی برای اسم این پلاگین جالب پیدا نکردم. اگر شما ادمین سایتی هستید و مخصوصا که وب سایت شما به CMS وردپرس ایجاد شده باشه شاید براتون پیش آمده باشه که مثلا میخواهید تغییراتی در سایت اعمال کنید، یا سرور رو  عوض میکنید و یا . . . و قرار هست که سایت برای مدتی از دسترس کاربران شما خارج بشه. در اینگونه مواقع چه کار میکنید؟ به کاربران ایمیل میزنید؟ یک صفحه Under Construction میگذارید؟ و یا . . .

اما پلاگینی که قصد معرفی آنرا دارم یک کار بسیار جالب مبکنه . به اینوشرت که شما با دادن زمان، بصورت معکوس لحظه بازگشایی یا افتتاح سایت خود را به نمایش میگذارید به این صورت کاربران از زمان دقیق افتتاح یا بازگشایی سایت شما به خوبی و به شکلی زیبا مطلع میشوند و به این ترتیب یکی از اولین اصلهای موفقیت که احترام به کاربران سایت است را شما رعایت کرده اید :

اما یکی دیگر از مزیتهای این پلاگین این است که شما تنظیم میکنید که کاربران و بازدیدکنندگان سایت شما این صفحه را ببینند و خود شما بعنوان ادمین به راحتی میتوانید سایت را ببینید و تغییرات مورد نیاز را بر روی آن اعمال نمایید.

همچنین میتوانید به راحتی متن ها و عکس پس زمینه را تغییر دهید و یا به قولی سفارشی سازی نمایید. برای دانلود این پلاگین میتواند در سایت رسمی وردپرس و در این صفحه آنرا دانلود نمایید و یا به وب سایت رسمی آن بروید

Be Sociable, Share!


۶ دیدگاه

 1. […] This post was mentioned on Twitter by Soheil Jafari, ع.ل.ی.ر.ض.ا . ع.ل.ی.ر.ض.ا said: معرفی پلاگین Coming Soon http://ff.im/-cBgXb […]
 2. هاست
  ۱۸ آذر ۱۳۸۸

  تشکر مفید بود
 3. جوون ساده روستایی
  ۱۸ آذر ۱۳۸۸

  سپاس جالب بود
 4. مهران
  ۱۵ شهریور ۱۳۸۹

  عالیه ممنون
  فقط یک چیز میشه به نظرات امتیاز داد؟
  چی جوری واسه خودمون اواتر انتخاب کنیم؟
 5. masoud
  ۳۰ دی ۱۳۸۹

  سلام
  فقط یه سوال کوچیک ! در وبسایتمون php404 پیش نمیاد؟
 6. علیرضا
  ۵ بهمن ۱۳۸۹

  وقتی شما نظرات رو پاسخ نمیدید،چه دلیلی داره اصلا این بخش رو اینجا قرار دادید..دیدگاه خود را بنویسید