مسابقه بزرگ طراحی لوگو (با جوایز ویژه)

دوشنبه, ۶م مهر , ۱۳۸۸ | ۲۸۳ دیدگاه

سلام به همه عزیزان. بعد از مسابقه ای که نیما اکبرپور عزیز با عنوان “طراحی خطای Error 404” برگزار کرد، و با توجه به استقبال خوبی که از طرف جامعه وب فارسی از این موضوع بعمل آمد تصمیم گرفتیم که ما هم یه مسابفه جدید برگزار کنیم و البته از تجربیاتی که در طول برگزاری این مسابقه بدست آمد استفاده کنیم.

موضوع مسابقه به اینصورت هست شما باید برای وب سایت ما به آدرس www.TopDesign.ir که به تازگی آنرا طراحی مجدد کردیم یک لوگو، متناسب با قالب وب سایت و بر اساس جدیدترین استانداردها و تکنولوژیهای طراحی و گرافیک بسازید. البته اول تصمیم داشتیم مسابقه رو با موضوع آزاد برگزار کنیم به اینصورت که هر کس برای وب سایت و یا وبلاگ خودش لوگو طراحی کنه اما با توجه به این موضوع که ممکن بود بعضی از وب سایتها و وبلاگها با توجه به نوع کار و کاربری و یا اسم وب سایتشان نتونن به خوبی طرحی رو ارائه بدن  و در حقشون اجحاف بشه در نتیجه تصمیم گرفتیم موضوع واحدی باشه که همه در یک زمینه و راستا و بصورت برابر حرکت نمایند.

من در این پست با عنوان ” چگونه میتوان یک لوگوی حرفه ای و تاثیرگذار ساخت” به مطالب و سرفصلهایی که باید در ساخت یک لوگو استفاده کرد، اشاره کردم و در این ۴ پست هم نمونه لوگوهایی را برای شما مثال زدم که اکثر مطالب فوق را رعایت کرده اند : مثال ۱، مثال ۲، مثال۳، مثال ۴ . همچنین این پست رو هم که به تازگی نوشتم حتما ببینید

حالا از شما انتظار داریم که بر اساس مطالب گفته شده و نمونه مثالها (البته کپی برداری قبول نیست) لوگوی مورد نظر را ساخته و برای ما ارسال نمایید. اما نحوه انتخاب برنده به اینصورت است که تیمی متشکل از ۴ وبلاگ نویس خبره و صاحب سبک و نام آشنا بعلاوه ما هیئت داوران را تشکیل میدهیم. اکثر این عزیزان برای شما شناخته شده هستند و شما با آنها آشنایی کامل دارید. لیست این عزیزان به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است :

۱- نیما اکبرپور (وبلاگ عصیان)

۲- مجتبی ستوده (وبلاگ باغبانباشی)

۳- بابک محمودی (وبلاگ زنگوله)

۴- حامد ملک (وبلاگ پارسیش)

۵- کامران عسگری و امیر سروری (وبلاگ ITT)

البته لازم به ذکر هست که من و دوست خوبم آقای سروری مشترکا ۱ رای میدهیم.

زمان مسابقه :

تاریخ شروع مسابقه از امروز ۱۳۸۸/۰۷/۰۷ و پایان آن ۱۳۸۸/۰۸/۰۷ و به مدت ۱ ماه میباشد که شما عزیزان میتوانید طرحهای خود را در مسابقه ثبت نمایید.

نحوه شرکت در مسابقه :

شما باید لوگوها را به همراه فایلهای سورس به آدرس پستی ما یعنی ایمیل Info@ITTutorial.ir بفرستید(فراموش نکنید در ایمیل نام، نام خانوادگی، در صورت تمایل شماره موبایل خود را برای ما بفرستید تا برای دسترسی و ارتباط با شما دچار مشکل نشویم) و هم آنها را در فضایی در اینترنت آپلود کرده و در قسمت نظرات همین پست آدرس  آنرا اعلام نمایید(برای مشاهده دیگر کاربران).البته در قسمت نظرات نیازی به این نیست که آدرس سورس فایلها را بگذارید و فقط لینک به آدرس لوگوها کافیه.همچنین در انتهای این پست فرمی تعبیه شده است که از طریق این پست نیز میتوانید طرحهای خود را برای ما بفرستید.

نکته مهم : ما برای اطمینان از اینکه طرح یک نفر فقط یکبار در مسابقه شرکت خواهد کرد و کسی نتواند با نامهای مختلف و ایمیلهای مختلف طرحهای خود را در مسابقه شرکت دهد، به این نیاز داریم که در هنگام ثبت طرح خود در مسابقه و در ایمیلی که برای ما میفرستید شماره تماس خود، ترجیحا شماره موبایل  خود را برای ما ارسال نمایید تا بعد از انتخاب نفرات برگزیده و برای شناسایی و در هنگام تحویل جوایز شناسایی صورت گیرد. امیدوارم که در این مورد به ما حق را بدهید.

نحوه انتخاب :

هیئت داوران وظیفه بررسی و انتخاب طرحها را برعهده دارد و پس از بررسی و امتیاز دهی و معلوم شدن ۳ نفر اول به آنها جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. نحوه امتیاز دهی به اینصورت است که هرکدام از اعضای هیئت داوران  ده نفر برتر را انتخاب مبکند، نفر اول ده امتیاز ،نفر دوم نه انمتیاز و . . . نفر دهم یک امتیاز دریافت میکند. سپس با در کنار هم گذاشتن و جمع کردن امتیازات نفرات برگزیده معلوم میشود. با این حساب حداکثر امتیازی که یک نفر در مجموع میتواند کسب کند امتیاز ۵۰ است .این جوایز از طرف سایت itt و اسپانسرهای ما میباشد که لیست این اسپانسرها به شرح زیر میباشد :

اسپانسرها :

۱- وبلاگ سیب سبز (مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰ ریال به نفر اول)

۲- شرکت پشتیبان شبکه (هاست رایگان)

۳- شرکت رپیدورلد (هاست رایگان و اکانت سایت Rapidshare.com)

4- کتاب باماک (کتاب نفیس دایره المعارف بانک اطلاعات انفورماتیک کشور)

۵-سایت itt (جایزه نقدی )

جوایز :

جوایز به شرح زیر بین ۳ نفر اول که طرحهای برگزیده هیئت داوران خواهند بود تقسیم خواهند گردید:

نفر اول :

۳۰۰۰۰۰۰ ریال از طرف وبلاگ سیب سبز

۵۰۰ مگا بایت هاست رایگان به مدت یکسال از طرف شرکت پشتیبان شبکه

حساب کاربری ۱ ماهه سایت Rapidshare.com از طرف شرکت رپیدورلد

۱ نسخه کتاب باماک

نفر دوم:

۲۵۰ مگا بایت هاست رایگان به مدت یکسال از طرف شرکت پشتیبان شبکه

۱ نسخه کتاب باماک

حساب کاربری ۱ ماهه سایت Rapidshare.com از طرف شرکت رپیدورلد

مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال جایزه نقدی از طرف سایت ITT

نفر سوم:

۱۰۰ مگا بایت هاست رایگان به مدت یکسال از طرف شرکت پشتیبان شبکه

۱ نسخه کتاب باماک

حساب کاربری ۱ ماهه سایت Rapidshare.com از طرف شرکت رپیدورلد

مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال جایزه نقدی از طرف سایت ITT

همچنین شرکت رپیدورلد متعهد گردیده است به ۵۰ نفر از شرکت کنندگان در مسابقه فوق هرکدام یک هاست ۲۰۰ مگا بایتی لینوکس اهدا نماید. در صورتیکه تعداد شرکت کنندگان مسابقه از این عدد بالاتر باشد این جوایز به قید قرعه بین شرکت کنندگان تقسیم خواهد شد.البته برای دریافت حوایز هاست  نیاز است تا شرکت اطلاعات کامل و دقیق شما را داشته باشد.همچنین به نفرات چهارم و پنجم نیز حساب کاربری ۱ ماهه سایت Rapidshare.com از طرف شرکت رپیدورلد اهدا خواهد گردید.

همچنین از تمامی عزیزانی که قصد دارن به عنوان اسپانسر در این مسابقه همکاری داشته باشند و ما رو در این راه یاری بدهند دعوت میکنیم به ما پیوندند و از طریق ایمیل Info@ITTutorial.ir مراتب همکاری خودشون رو به ما اعلام نمایند.

به همین ترتیب از تمامی شما عزیزان، مخصوصا کسانی که دارای وبلاگ و یا وب سایت هستند خواهشمندیم که لوگوی این مسابقه را در وبلاگ و یا وب سایت خود قرار دهید تا تمامی عزیزانی که دستی در طراحی دارند در این مسابقه شرکت نمایند و اطلاع رسانی به نحو احسن انجام پذیرد.

نکته مهم : با توجه با ارزش زیاد جوایز و با توجه به اینکه برندگان توسط هیئت داوران انتخاب میشوند، و با توجه به اینکه انتخاب نفرات برگزیده بر اساس سلایق داوران میباشد، حق هیچگونه اعتراض به نتایج اعلام شده وجود نخواهد داشت و نظر نهایی هیئت داوران تغییر نخواهد کرد

تبلیغ در اندازه ۶۰*۴۶۸ پیکسل :

تبلیغ در اندازه ۱۵۰*۱۵۰ پیکسل :

میتوانید کدهای مخصوص به این تبلیغات را از این لینک دانلود کرده و یا فایلهای اصلی را دانلود کرده و برروی هاست خود قرار دهید

نام و نام خانوادگی (گزینه الزامی)

پست الکترونیک (گزینه الزامی)

آدرس وب سایت شما جهت تبلیغات

شماره تماس

پلن اتنخابی
 تبلیغات ۱۲۵*۱۲۵ پیکسل  تبلیغات ۲۵۰*۲۵۰پیکسل  تبلیغات ۶۰*۴۶۸پیکسل

توضیحات

1+1= 

اگر از مطلب فوق لذت برده اید آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید
 • Twitter
 • FriendFeed
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • MySpace
 • RSS


۲۸۳ دیدگاه


 1. حسین
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  انشالله شرکت کنندگان خوبی داشته باشه و پر رونق باشه… .
 2. امیر حافظی
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  با سلام

  من هم در این مسابقه شرکت خواهم کرد و امیدوارم بتوانم طرح خوبی را ارائه بدهم.

  با تشکر
 3. امیر حافظی
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  یک سؤال:
  هر شخص مجاز به ارسال چند طرح می باشد؟
 4. کامران
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  یک طرح رو باید نهایی بکنه، ولی میتونه چند تا طرح بزنه اینجا لینکهاشو بده بقیه نظر بدن که کدوم طرح بهتره. اما عجله نکن وقت زیاده و سر فرصت یه طرح خوب بزن
 5. مسیح
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  طرح خوبیه .
  شرکت میکنم.
  مسابقه باعث میشه آدم بفهمه کجای کاره …
 6. کامران
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  خوش آمدی
 7. هومن
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  سلام

  موضوع مسابقتون تا حدودی گنگ هست

  اصولا همچین مسابقه هایی علاوه بر موضوع ، ابعاد لوگو ، نرم افزار های دخیل و نوع خروجی برای شما باید مد نظر باشه

  اصلا باید مشخص بشه که یه لوگو با بک گراند شفاف فرضا به صورت PNG هم میشه طراحی کرد یا خیر و توضیحاتی از این قبیل

  در ضمن ، برای مسابقات گرافیکی داوران اصولا باید گرافیست باشن :)
 8. امیر
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  امیدوارم که این مسابقه بتونه تاثیر خوبی داشته باشه و ما به نیت اصلی خودمون که ایجاد انگیزه و ایده هست برسیم.
  همینجا به تمامی دوستانی که حضور خودشون رو اعلام می کنند خوش آمد میگم.
 9. حامد (تک نوشت)
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  اگه بتونید چند تا نرم افزار ساده برای ساختن لوگو معرفی کنید خیلی ممنون میشم.
 10. کامران
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  هومن جان ممنون از اینکه اینقدر دقیق هستی
  محدودیت ابعاد وجود نداره، نرم افزارها هم برای ما مهم نیستند اما اگر به مثالها دقت بکنید
  نوع کار دلخواه ما رو میتونید متوجه بشد. ترجیحا فرمت فایل PNG باشه و پس زمینه آن Transparence بهتر است و به فضاب یکار ما بیشتر میاد. ما میخواهیم انواع و اقسام طرحهای مختلف رو داشته باشیم که دستمون باز باشه برای همین مشخص نکردیم که از چه نرم افزاری استفاده بشه و . . .
  اما من خودم به طرحهایی که وکتوری باشن با نگاه مثبت تری با آنها برخورد خواهم کرد. موفق باشید
 11. کامران
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  حامد جان نرم افزارهایی برای ساخت لوگو وجود داره که معمولا طرحهای جالبی از آنها نمیشه استخراج کرد، پیشنهاد ما به شما اینه که با استفاده از نرم افزارهایی مثل Photoshop و مخصوصا Illustrator و یا حتی تلفیق آنها با هم به آثار درخور توجه و خلاقانه ای برسید. حتما به نمونه مثالهای موجود سر بزنید بهتر دستگیر شما خواهد شد که به دنبال چه طرحهایی هستیم
 12. multivitamin
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  سلام
  به نظر مسابقه خوبی میاد،سعی می کنم منم شرکت کنم.
  فقط یه موضوع،اینکه نظرسنجی در مورد طرحها مشکلی نداره دیگه،یعنی اگر در فرومها اونارو به نمایش بذاریم و از نظر دیگران استفاده کنیم مشکلی نیست؟در ضمن در مورد فارسی یا لاتین بودنش هم توضیح بدین!
 13. هومن
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  مرسی از توضیحاتت کامران جان … ولی به طبع کارهای وکتور به صورت تراسنپرنت خیلی خام هستن ولی از یه طرف به قول شما انعطاف بالایی دارن … بازم صلاح دید با شماس :-ایکس
  ______

  نرم افزار های حرفه ای هم در این زمینه :
  پیکسلی : Adobe Photoshop – Photo impact
  برداری -وکتور : Corel Draw , Adobe Illustrator , Free Hand

  یه نرم افزار برایساخت لوگو میتونه AAA Logo Creator باشه
 14. امیر
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  ممنون هومن جان به خاطر اطلاع رسانیت.

  این نکته رو باید ذکر کنم که مهم این نیست که یک لوگو با چه نرم افزاری درست می شه بلکه مهم اینه که این لوگو استاندارد باشه و تاثیر گذار . البته منکر این قضیه نیستم که کار کردن با نرم افزارهایی که شما مطرح کردید کار رو بسیار راحتتر می کنه.
  در طراحی یک لوگو نکات بسیاری باید رعایت بشه.هدف اصلی ما پیدا کردن لوگویی هست که بیشترین خلاقیت ، استاندارد و تکنیک طراحی در اون استفاده شده باشه و مهم نیست با چه نرم افزاری تهیه می شه. 15. [...] فرصت دارید تا آثار خود را از راه‌های اعلام شده در این مطلب ارسال نمایید تا پس از اتمام مهلت شرکت توسط داوران [...]
 16. رامتین
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  سلام بابت کارتون واقعا ممنون……سوالی داشتم…اشخاص میتونن با idهای مختلف براتون کار ارسال کنند…….جوری که یک نفر ۱۰ تا طرح بده……در این موردفکری کردید که حق دیگران ضایع نشه؟؟
 17. امیر حافظی
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  با سلام

  من دو تا طرح زدم ولی فعلاً اونها رو ارسال نمی کنم. شاید باید روی اونها بیشتر فکر کنم تا طرح بهتری از آب در بیاد.
  این آواتار رو هم که می بینید لوگوی سایت خودم هستش.

  از همه ی دوستان دعوت می کنم در این مسابقه شرکت کنند، تا رقابت جذاب تر بشه
  بنر مسابقه رو هم توی وبلاگم گذاشتم تا در این زمینه اطلاع رسانی کرده باشم.
  آدرس وبلاگ: http://www.coreldesign.com/blog
 18. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  حق با شماست رامین جان
  اما ما هم از شرکت کننده ها شماره تماس میخواهیم و نام و نام خانوادگی کامل و موقع تحویل جوایز حتما چک خواهد شد که ببینیم نام و نام خانوادگی صحیح و درست باشد
  شما هم اگر نظری دارید بفرمایید که بشه کار رو کامل تر کرد
  البته فکر میکنم برای کسانی که طرح میفرستن شماره ملی رو هم بگیریم وئ موقع تحویل جوایز اونرو هم چک کنیم
 19. هومن
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  نمایی از لوگوی طراحی شده توسط من : http://megapic.ir/images/grlievh9rbtnod0bmdhi.jpg

  دریافت فایل AI , CDR و JPG :

  لینک حذف شد، این لینک برای ما فرستادی کافیه.ممنون -کامران-
 20. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  مرسی امیر جان از گذاشتن بنر توی وبلاگت
 21. رامتین
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  ممنون کامران جان……راستی من رامتینم….دفعه های قبلم رامین میگفتید……
  پرسیدن مشخصات خوبه……میشه گفت عالیه اما فکر کنم گرفتم شماره ملی کار درستی نباشه ….فکر کنم نام پدر یا چیزی شبیه اینا بهتر باشه
 22. امیر حافظی
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  به نام خدا

  طرح شماره ۱:

  http://www.coreldesign.com/pictures/T-D-1.jpg

  طرح شماره ۲:

  http://www.coreldesign.com/pictures/T-D-2.jpg
 23. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  برای ثبت طرحهای در مسابقه باید طرح خود را علاوه بر ثبت در قسمت نظرات آنرا با اطلاعات کامل برای ما ایمیل کنید
  میتوانید از فرم بالا برای اینکار استفاده کنید
  ممنون
 24. محمد ویسی
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  اینم طرح های من :

  طرح یک :
  http://kimag.es/share/631728.png

  طرح دو :
  http://kimag.es/share/73432935.png
 25. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  محمد جان برای ثبت شدن طرحت در مسابقه لازم هست که از فرم بالا اقدام به فرستادن طرحهات هم بکنی و فقط یک طرح رو میتونی ثبت کنی، ضمنا سورس فایلها رو هم حتما به همراه شماره تماست بفرست
  ممنون
 26. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  به این پست جدید که میتونه در این رابطه به شما کمک کنه حتما نگاه کنید :

  http://www.ittutorial.ir/?p=1494
 27. mahan
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  محدودیتی در رنگ بک گراند و سایز آن نیست ؟
  راستی لینک مسابقه رو تو سایتم میزارم
 28. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  طرح شما باید به وب سایت بیاید. ممنون از اطلاع رسانی شما ماهان جان
 29. سونا
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  از اعضای کافه دیزاین هستم. اول که به نیمااکبرپور سلام من رو برسونید و دوم اینکه مرسی از اطلاع رسانیتون.
  حتما در این مسابقه ی بزرگ برای محک زدن خودم شرکت میکنم.
 30. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  بچه های کافه دیزاین رو چشمهای ما جا دارن، خوش آمدی. چشم حتما سلام شما رو هم میرسونم
  موفق باشی
 31. رضا
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  خیلی ممنون از شما .
  آقا کامران میگم نمیشه شما که توی کار طراحی هستین
  مثلا توی جایزه هاتون از خدمات خودتون هم بزارین ؟ مثلا ساخت یه قالب سفارشی :D
  یا بقیه خدماتی که میدین .
  بازم ممنون
 32. کامران
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  رضا جان واقعا وقت طراحی خارج از زمان بندی پروژه هامون رو نداریم، وگر نه ایده خوبیه
  ان شا الله برای مسابقات بعدی روش کار میکنیم. البته این جایزه چون دورنمای مشخصی نداره ممکنه طرفین راضی نشن
 33. سلمان
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  اول که تبریک میگم، کار جالبی رو دارید انجام میدید – سوال: یک چیزی رو نگفتید/ در صورت لینک دادن در قسمت نظرات به دوستان و دزدیده شده ایده، داوری به چه نحوی پیش برده میشه؟
 34. رضا
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  انشاالله دفعه بعدی :)
  خوب از ما که گذشت ولی همینجوری ۲ تا سیاه سفید میزارم واسه تنوع ;) باید میدون رو داد به جوونا :D
  http://www.pict.com/view/1691860/0/doodle2
  http://www.pict.com/view/1691859/0/doodle

  با توجه به اینکه بالایی ربطی به مسابقه ندارن و دوستان همه استاد ما هستن و ما کوچیکشون گفتم اگر مشکلی توی فونت دارن و فونت خوب پیدا نمی کنن می تونن از این سایت استفاده کنن
  http://www.dafont.com/top.php?nb_ppp_old=10&page=1&top=1&text=Top+Design&nb_ppp=50&psize=m&classt=alpha

  این پست هیچ ارزش دیگری ندارد و کسی هم پاکش نمی کنه :D
 35. کامران
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  کی جرات داره که پاک کنه این پست رو رضا جان
 36. کامران
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  سامان جان شما طرحی که رو زدی تاریخ و ساعت ثبتش معلومه و کسی که اول طرحی رو ثبت کنه خوب طرح به اسم اونه
  البته هر کسی که از طرحش خیلی مطمئن باشه که خیلی عالیع میتونه فقط ایمیل بزنه
  ما فردای تموم شدن وقت مسابقه همه طرحهایی رو که به دستمون رسیده رو در یک چست به نمایش در میاریم
  آره فکر خوبیه
  هر کی نمیخواد طرحش علنی بشه فقط ایمیل بزنه
 37. mahan
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  مثل اینکه مسابقه از حالا به بعد می خواد گرم شه .. هرجا که میرم خبر از این مسابقه است و لوگوی این مسابقه رو زدن به دیوار :d
 38. کامران
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  آقای سپهر قربانی هم طرحهاشون فرستادن و در مسابقه شرکت کردن (برای ثبت در لیست شرکت کنندگان)
 39. امیر حافظی
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  با سلام
  طراحی لوگو تنها یک فونت را انتخاب کردن نیست، بلکه طرح باید دارای محتوا و معنی باشد و زیبایی را باید در مرحله آخر قرار داد. البته من خودم به زیبایی خیلی اهمیت می دهم ولی به شرط اینکه هر دو نکته را مد نظر داشته باشیم.

  مثلاً من در طرح شماره ۱ خودم روی حرف E کار کردم.
  حرف E را با کمی زاویه و دو بار تکرار آن که جمعاً سه تا حرف E می شود را به معنای WWW و استفاده از سه رنگ اصلی که به معنای طراحی کردن و استفاده از رنگ ها می باشد را به کار بردم

  در طرح شماره ۲ هم حرف E را ۳۶۰ درجه چرخاندم تا به یک آرم ومفهوم طراحی تبدیل شود.

  نکته های مهم در طراحی لوگو از نظر این حقیر:

  ۱* مفهوم و محتوا
  ۲* سادگی
  ۳* عدم دفرمگی
  ۴* گویا و جذاب

  با تشکر
  امیر حافظی
 40. امیر
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  خوب مثل اینکه داره داغ میشه این مسابقه . از همه دوستانی که تا این لحظه طرحهاشون رو فرستادن و یا می خوان بفرستن و یا اینکه نظری دادن تشکر می کنم و از همه دوستان دعوت می کنم که در این مسابقه برای محک زدن خودشون هم که شده شرکت کنند.

  یکی از بزرگترین اهداف ما در برگزاری این مسابقه به وجود آوردن یک فضای بسیار دوستانه و در عین حال پر بار برای همه دوستانی هست که دستی در وب دارن و یا شاید فقط علاقه دارن .

  شاید که باعث ایجاد یک گروه قوی از طراحان و توسعه دهندگان وب بشه که در بهبود وب فارسی نقش تعیین کننده ای رو داشته باشن .( گو گو ر یو )
 41. رضا
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  @امیر حافظی

  بابا من که نگفتم فقط فونت مهمه :(
  من خودم حتی بعضی وقت ها ترجیح میدم توی طراحی فونت ها رو دستکاری کنم :)
  بهرحال فکر کنم حرف من رو بد برداشت کردین .
  من فقط خواستم به کسایی که روی فونت به نتیجه نرسیدن کمک کرده باشم .
  متشکرم
 42. امیر حافظی
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  آقا رضا قصد جسارت نداشتم
  بهانه ای بود تا نکته ای رو در این مورد بنویسم

  موفق باشی
 43. mahan
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  البته فکر کنم اینجا جاش نباشه .. اما..
  اینکه ما خودمون بیایم در مورد مفهومی ه طرح داره توضیح بدیم اصلا جالب نیست طرح باید به گونه ای باشه که خودش رو نشون بده و بیننده با یک نگاه بفهمه که معنی و مفهوم طرح و مصود طراح چی بوده ..
  شرمنده اینو اینجا گفتم
 44. سعید
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  به نظرم شما که میخواستین این مسابقه رو با حجم بزرگ میخواستید برگزار کنید یه موضوع بهتر بهش اختصاص می دادین.هزارها مدل سورس آماده و لوگو یافت میشه من و شما هم همرو ندیدیم. خیلی از طرح ها کپی گرفته از اونها میشه…
 45. سلمان
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  نیاز به تایید نداره اما من با ماهان موافقم/.
 46. امین ب
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  چه خوب بود ، داوران مسابقه حداقل سر رشته ای از طراحی می داشتن و رفاقتی انتخاب نمی شدن !
 47. امیر
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  سعید :

  ممنون سعید جان از تذکرت .
  موضوع اول اینکه هدف ما تقویت ایده و خلاقیت هست که این هدف با دیدن نمونه کارهای مختلف و خوندن مطالب مفید تقویت میشه پس اینکه دوستان نمونه ها رو ببینن و دنبالش بگردن زیاد هم بد نیست .
  موضوع دوم اینکه ما با دید مثبت به قضیه نگاه می کنیم و فرض ما بر این هست که کپی برداری صورت نمی گیره من خودم با کپی برداری مخالفم ولی با ایده گرفتن از یک طرح مشکلی ندارم بلکه به نظرم کار خوبی هم هست.

  موضوع سوم اینکه وقت بسیار است ما اول راه ، سری بعدی که خواستیم مسابقه ای برگزار کنیم حتما با دوستان در میون می زاریم تا به یک موضوع ناب و خوب برسیم ( هر چند که من فکر میکنم طراحی لوگو مسابقه بسیار خوبیه اگه با دید حرفه ای بهش نگاه بشه).

  ودر آخر باز هم از همه دوستان که با نظرات خودشون این مسابقه رو پر بارتر می کنن تشکر میکنم.
 48. کامران
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  امین جان مسئله رفاقت و پارتی بازی نیستش
  تمامی دوستانی که دئر هیوت داوران هست در دینیای آی تی مخصوصا در ایران مدتهاست حضور دارن و شاید گرافیست نباشن اما من شخصا به دیدگاه و نوع نگرششون به کل مسائل آیتی بیس اعتقاد دارم
  شما خیالت از بابت قضاوت راحت باشه که حق به حق دار خواهد رسید
 49. محمدرضا
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  سلام
  مسابقه ی خوبیه حتما شرکت می کنم
  فقط یه سوال

  لوگو باید با توجه به قالب سایت http://www.TopDesign.ir طراحی بشه ؟

  و اگه اینطوریه چرا لوگو هایی که دوستان طراحی کردن این خصوصیات رو نداره ؟
 50. امیر حافظی
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  به نام خدا و با سلام

  طرح شماره ۳:

  http://www.coreldesign.com/pictures/T-D-3.jpg

  طرح شماره ۴:

  http://www.coreldesign.com/pictures/T-D-4.jpg
 51. کامران
  ۱۱ مهر ۱۳۸۸

  طرح آقای نوید برهمند هم در مسابقه ثبت شد – از طریف ایمیل
  فکر میکنم نفر ۵ هستن که بصورت رسمی در مسابقه شرکت کردند
 52. کامران
  ۱۱ مهر ۱۳۸۸

  دوستان روی طرحهای فارسی هم کار کنن، میشه رو کلمه “تاپ دیزاین” هم کار کرد
  در اینصورت میتونید ۲ طرح بفرستید ، یکی فارسی یکی انگلیسی
  ممنون و موفق باشید
 53. صالح
  ۱۱ مهر ۱۳۸۸

  سلام خیلی مسابقه جالب و جدیدی امیدوارم موفق باشید
 54. masiha group
  ۱۱ مهر ۱۳۸۸

  با سلام خدمت دوستان
  من هم این دو نمونه کار رو براتون میزارم
  فقط هیئت ژوری انتقادی یا پیشنهادی واسه کار ها نمیدن ؟

  http://www.pict.com/view/1705149/0/topdesign2

  http://www.pict.com/view/1705152/0/topdesign3
 55. کامران
  ۱۱ مهر ۱۳۸۸

  مسیحا شما باید طرحتونو از طریق فرم بالا و یا ایمیل ثبت کنید اینطوری طرح شما در مسابقه شرکت داده نمیشه
 56. کامران
  ۱۱ مهر ۱۳۸۸

  مژده : به لیست جوایز حساب کاربری سایت Rapidshare.com نیز اضافه شد. میتوانید جزییات بیشتر را در بالا مطالعه فرمایید.
 57. رضا
  ۱۲ مهر ۱۳۸۸

  میگم کامی جون :) کاشکی حداکثر اندازه هم میذاشتین .
  من بعضی آثار رو میبینم فکر می کنم بیشتر شبیه بنر و هدر شدن تا لوگو :؟:
 58. کامران
  ۱۲ مهر ۱۳۸۸

  ما میگیم سورس رو بفرستن که به هر اندازه ای که میخوایم تغییر سایز بدیم ، البته در کنار اینکه ثابت بشه کار رو خود طرف انجام داده
  خوشبختانه محدودیت اندازه نداریم و سایت طوری طراحی شده که هر سایزی بخواهبم جا میدیم
 59. mahan
  ۱۲ مهر ۱۳۸۸

  منم یکی طراحی کردم .. موندم بزارم رو سایت یا فقط ایمیل کنم ..
  شایدم صبر کردم تا آخرین روزها بعد بفرستمش :دی
 60. کیا طاهری
  ۱۲ مهر ۱۳۸۸

  سلام و درود.
  من طرح لوگوی خودم را در لینک زیر قرار دادم.
  منتظر دیدگاه های شما درباره لوگو هستم.
  این آدرس لوگوی من:
  http://whitepaper.kakapo.ir/TopDesign_Logo_Kia-Taheri.png
 61. نام (لازم)
  ۱۲ مهر ۱۳۸۸

  به نام خدا و با سلام

  طرح شماره ۵ فارسی:

  http://www.coreldesign.com/pictures/T-D-fa-1.jpg

  طرح شماره ۶ فارسی:

  http://www.coreldesign.com/pictures/T-D-fa-2.jpg

  وبلاگ کرل دیزاین:

  http://www.coreldesign.com/blog
 62. کامران
  ۱۲ مهر ۱۳۸۸

  کیا جان ما فعلا هیچ نظری در باره طرحها نمیدیم اگر بقیه کاربران بخوئان میتونن در باره طرح شما نظر بدن
  طرح شما در مسابقه ثبت شد.
 63. کامران
  ۱۲ مهر ۱۳۸۸

  طرح های آقایان محسن یباره پوری، محمد حسن آزادگان و مسیحا در مسابقه ثبت شدند
  در مجموع تا این لحظه ۹ طرح بصورت رسمی در مسابق شرکت کرده اند
 64. مصطفی مقدم
  ۱۲ مهر ۱۳۸۸

  بسیار طرح جالبیه، اما برای یک رقابت صحیح، قضاوت صحیح مهمه. به نظر حقیر داور ها باید گرافیست باشند و فقط معروفیت و تجربه وبلاگ نویسی دلیل بر قضاوت در یک فیلید تخصصی نیست. نکته بعدی اینکه به نکته ای که لوگو باید حامل اون باشه اشاره ای نشده.احتمالاً هدف شما طراحی یک لوگوی رنگی زیبا بیش نیست.

  موفق باشید.
 65. امیر
  ۱۲ مهر ۱۳۸۸

  ممنون از شما مصطفی جان و همه دوستانی که تا به حال در مسابقه شرکت کردند و نظرات خودشون رو بیان کردند.

  باید این نکته رو اشاره کنم که در متن مسابقه ذکر شده ما به دنبال لوگویی هستیم که گویای کار ما باشه و در خلقش استانداردها رعایت بشه و عنصر خلاقیت توی اون دیده بشه.دلیل اینکه پیامی رو برای این لوگو در نظر نگرفتیم این بوده که می خواستیم عنصر خلاقیت تاثیر بیشتری داشته باشه و دوم اینکه اگه نگاهی به وب سایت تاپ دیزاین بندازین دقیقا متوجه می شید که لوگو چه پیامی رو باید داشته باشه . البته انتخاب اینکه پیام لوگو چی باشه احتیاج به یک دید باز و خلاقانه داره که امیدوارم در کارهای بعدی بیشتر ببینیم.
 66. mrshm
  ۱۲ مهر ۱۳۸۸

  چیزی که هست اینه که شرکت کنندگان می تونن توضیحات لوگو رو هم ارایه کنند؟
  چون ممکن هست تو طرح بعضی از دوستان یه سری مشخصات به صورت مخفی باشه که شاید داوران متوجه آن نشوند.
 67. کیا طاهری
  ۱۳ مهر ۱۳۸۸

  درود.
  دیدگاه شخصی من اینه که اگر یک بلاگر با تجربه بخواد درباره لوگوها داوری کنه، ایرادی نداره.
  چون همه بلاگر های با تجربه این امکان را دارند تا بتوانند درباره یک طرح و تناسب آن با یک صفحه دیدگاهشان را ارائه کنند.
  اما اگر از نظر فنی می خواهید لوگوها رو ارزشیابی کنید، باید از گرافیست ها برای قضاوت درخواست کنید.

  در مورد لوگوی خودم باید بگم
  قصد من تنها بیان کار گروهی و مشارکتی بود.
  و لوگو این پیام را دارد.
 68. محسن
  ۱۳ مهر ۱۳۸۸

  بابا آدم جرات نمی کنه طرحشو بفرسته ، می ترسم بعدتر طرح بهتری به ذهنم بیاد داغش به دلم بمونه . جوایز هم که از بس چرب و چیلی است …. به به … :)
 69. محمد
  ۱۳ مهر ۱۳۸۸

  این مسابقه اصلا جای ما نیست…آدم وقتی طرح هایی مثل طرح شماره ۲ آقای حافظی رو می‌بینه می‌فهمه که خیلی باید رو کار کردن با فتوشاپ کار کنه،خیلی زیاد !
 70. کامران
  ۱۳ مهر ۱۳۸۸

  محسن جان اصلا حای عجله کردن نیست با خیال راحت صبر کن و در ضمن اینطوری نیست که طرحی مه بفرستی رو نتونی عوض کنی
 71. کامران
  ۱۳ مهر ۱۳۸۸

  دقیقا همینطوره و شما میتونید معنی و مفهوم طرح رو هم بیان کنید. همانطور که در فرم بالا هم میبینید قسمتی برای توضیحات وجود داره
 72. مرضیه نقوی
  ۱۴ مهر ۱۳۸۸

  اینم طرح های من به صورت رنگی و سیاه و سفید.
  http://www.mediafire.com/file/jkauhgzhit1/TD-black.png
  http://www.mediafire.com/file/moz0vijwy4w/TD.png
  من سعی کردم که دو حرف T و D تداعی کننده یک palette نقاشی باشه که مفهموم design رو برسونه و رینگ دورش هم تداعی کننده فضای net باشه (مشابه حلقه دور internet explorer)که اشاره به طراحی سایت ها داره
 73. ماهان
  ۱۵ مهر ۱۳۸۸

  یه سوال داشتم .. لوگویی رو که من طراحی کردم با ۶ پی اس دی بهش رسیدم .. یعنی ۶ بار ادیت شده تا به طرح نهایی رسیده . حالا من باید همه پی اس دی ها رو ایمیل کنم ؟
 74. محمد
  ۱۵ مهر ۱۳۸۸

  اینم طرح حقیر ما بین این همه طراح استادکار
  http://top98.parsaspace.com/other/4.png
 75. امیر حافظی
  ۱۵ مهر ۱۳۸۸

  اگه اعلام نتایج در تاریخ ۸۸/۸/۸ مصادف با
  میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت
  حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام
  باشه خیلی عالی می شود.

  با تشکر
 76. کامران
  ۱۵ مهر ۱۳۸۸

  ایده خوبیه، من که موافقم
 77. الناز برهمند
  ۱۵ مهر ۱۳۸۸

  سلام من هم یک لوگو تایپ فارسی طراحی کردم.

  http://picup.ir/share-79E2_4ACC594A.html
 78. مسعود رضایی
  ۱۶ مهر ۱۳۸۸

  با سلام . به نظرم این طور مسابقه ها جالب توجه هست .اما موضوع مسابقه چندان جالب نیست ، نظر بعدیم در مورد جوایزهست که ایکاش در این نوع مسابقه ها که در زمینه هنر و گرافیک است پای جوایز نقدی را به وسط نمی کشیدید . موفق باشید .
 79. ماهان
  ۱۶ مهر ۱۳۸۸

  کسی جواب سوال ما رو نداد !
 80. کامران
  ۱۶ مهر ۱۳۸۸

  ببخشید دیر دارم جواب میدم سئوالتو ماهان جان
  شما اون طرحی رو که نهایی کردی سورسشو بفرست، البته اگه طرح فارسی و انگلیسی داری میتونی ۲ تا طرح سورس رو بفرستی
 81. j
  ۱۸ مهر ۱۳۸۸


 82. وحید
  ۱۸ مهر ۱۳۸۸

  من توی زمینه طراحی زیاد سلیقه ندارم و اینکار را هم با فتوشاپ درست کردم به خاطر همین یکمی کیفیتش پایینه
  http://yfrog.com/alvahidsheikhid1p
 83. سوال
  ۱۹ مهر ۱۳۸۸

  با سلام برای بار دوم می پرسم چند تا طرح می تونیم بفرستیم؟
 84. کامران
  ۱۹ مهر ۱۳۸۸

  یک طرح فارسی و یک طرح انگلیسی در مجموع ۲ طرح
 85. محمد شاهی فر
  ۲۰ مهر ۱۳۸۸

  با سلام
  لوگویی که من طراحی کردم از چند بخش تشکیل شده است.
  ۱- طرح اولیه لوگو که تداعی کننده کلمه TOP می باشد. حروف T و O و P به صورت ترکیبی طراحی شده اند.
  ۲- قسمت مرکزی لوگو که به صورت یک مداد (قلم) طراحی شده و نمایانگر طراحی (دیزاین) می باشد و در طرح گنجانده شده است.
  ۳- حرف D که حرف اول کلمه Design می باشد به خوبی در طرح قابل رؤیت است.
  ۴- وارونه طرح لوگو که تداعی کننده کلمه «تاپ» به زبان فارسی می باشد. البته نقطه های ت و پ حذف شده است.
  با تشکر
  http://arezooham.persiangig.com/image/Preview.jpg
 86. کامران
  ۲۰ مهر ۱۳۸۸

  مرسی محمد جان اما یادت نره که فرم بالا رو پر کنی و سورس رو هم بفرستی
  موفق باشی
 87. کامران
  ۲۴ مهر ۱۳۸۸

  تا حالا ۱۷ نفر بصورت رسمی در مسابقه شرکت کردند
 88. محسن
  ۲۵ مهر ۱۳۸۸

  به نظرم بهتره که دوستانی که نمونه کاراشونو اینجا میزارن اونو در قالب خود سایت قرار بدن و بعد بزارن اینجا . اینجوری بهتر می تونیم تشخیص بدیم که آیا به سایت می یاد یا نه . :)

  این هم یه طرح اولیه از من واسه همینجوری :

  http://dorparasti.ir/assets/images/1.png

  و این همون طرحه در قالب سایت :

  http://dorparasti.ir/assets/images/2.png
 89. bahman
  ۲۵ مهر ۱۳۸۸

  سلام خسته نباشید
  این چند تا هم ااین جا باشه فعلا :D
  فقط به خاطر اینکه حجمش بالا بود همینجوری حجمشو کم کردم کیفیتش بد شد .
  http://www.freeimagehosting.net/uploads/e504acd386.jpg
  http://www.freeimagehosting.net/uploads/9a20716d28.jpg
  http://www.freeimagehosting.net/uploads/86b483dd00.jpg
 90. کامران
  ۲۶ مهر ۱۳۸۸

  دوستان عزیز و گلم
  برای شرکت در مسابقه باید فرم بالا رو کامل پر کنید تا طرح شما در منسابقه شرکت داده بشه
 91. کاوه
  ۲۶ مهر ۱۳۸۸

  لینک فایلها رو از طریق فرم فرستادم
 92. امیر حافظی
  ۲۶ مهر ۱۳۸۸

  با سلام

  راستی دوست خوبمون آقا محسن نظر خوبی دادند که:

  هر کسی لوگویی رو که طراحی کرده، تو قالب سایت بگذاره، تا بهتر

  تشخیص بدیم که آیا به سایت می یاد یا نه .

  (راستش من ویندوزمو عوض کردم و اون فونتی رو که لوگو رو باهاش طراحی کرده بودم نتونستم پیدا کنم. اسم فونت رو هم یادم نیست که چی بوده. بالاخره با هزار زحمت تونستم به کمک کرل و ایلاستراتور بازسازی کنم)

  اینم طرح من توی سایت تاپ دیزاین:

  ۱- طرح رنگی لوگو:

  http://www.coreldesign.com/pictures/TD-bw-site.jpg

  2- طرح سیاه وسفید لوگو:

  http://www.coreldesign.com/pictures/TD-color-site.jpg

  اگه فارسیش هم بخواین براتون میذارم.

  با تشکر
 93. Sheikh Folani
  ۲۶ مهر ۱۳۸۸


 94. masiha group
  ۲۶ مهر ۱۳۸۸

  نظر جالبی بود که توی سایت بزاریم کارها رو و ببینیم ………..
  اینم طرح من البته توی فرم هم ثبتش کردم.
  http://img2.pict.com/3d/da/8f/1788020/0/800/masihagroup.jpg
 95. محسن
  ۲۶ مهر ۱۳۸۸

  این هم ورژن کمی اصلاح شده قبلی
  http://dorparasti.ir/assets/images/3.png
  http://dorparasti.ir/assets/images/4.jpg
 96. ماهتو
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  لطفا اگه قرار شد مهلتش رو تمدید کنید، اطلاع بدید که دست به کار شیم.
  ممنون
 97. کامران
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  ۱۰ روز زمان کمی نیست برای شرکت در مسابقه
  چند نفر همون روز اول دوم طرحهاشونو فرستادن
  ولی تمدید در کار نیست و همه چیز به موقع انجام میشه
 98. masiha group
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  نگفتین تعداد اثار ارسالی حداکثر جند تاست ؟
  اگه محدود نیست که کار کنیم وگرنه که …………….
 99. کامران
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  چرا مسیجا جان محدودیت هست
  فقط یک طرح به زبان انگلیسی و یک طرح به زبان فارسی
  بالا توضیح دادم باور کن
 100. امیر حافظی
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  گذر عمر چه زود می گذرد

  فقط ۱۰ روز دیگر تا پایان مسابقه باقیست
 101. امیر حافظی
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  قابل توجه دوستانی که تا به حال موفق نشده اند طرحی بزنند

  یک سایت جالب با ۳۶۰ لوگوی جالب

  جهت ایده گرفتن
 102. کامران
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  امیر جان لینک رو یادت رفتی بزاری؟؟؟؟؟
 103. امیر حافظی
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸


 104. masihs gruup
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  خوب الان که من چند تا ارسال کردم کدوم مشو میزارین توی مسابقه ؟
 105. کامران
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  مسیحا جان خودت هم میتونی انتخاب کنی که کدومو بزاریم تو مسابقه
  یا اگه بخوای من انتخاب میکنم
 106. مسیحا گروپ
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  خوب خودتون انتخاب کنید پس ما دیگه نمی تونیم طرح بزنیم
  خوب میشینم منتظر جواب میشم پس…………..
  در کل ایده خیلی جالبی بود مسابقه اتون اگه مسابقه دیگه ای هم بود خوشحال میشم معرفی کنید مرسی
 107. سید اکبر موسوی
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  http://negarkhaneh.ir/PhotoDetail.aspx?PhotoID=30784
  لوگوی شماره یک .
  ترکیبی از نستعلیق و شکسته نستعلیق
  به شکل لوستر
 108. Ebess
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  سلام
  یک سوال حتما بایدیک کار انگلیسی باشد و یک کار فارسی؟
  یعنی شما الویت به کار های انگلیسی می دهید یا ایرانی؟
 109. کامران
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  حتما در کار نیست.شما میتونید فقط یک طرح بفرستید ما هم هیچ ترجیح و اولویتی نمیدهیم
  طرح باید برای کار مناسب باشه. اصولا بیشتر طرحهای انگلیسی میفرستن چون کار کردن با فونتهای انگلیسی ساده تره
  اما یک لوگوی فارسی اگر واقع زیبا باشه بهتره برای ما
 110. وحید
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  اینهم دومین طرح من
  http://img9.imageshack.us/img9/904/vahidsheikhid2.jpg
  http://img199.imageshack.us/img199/9971/vahidsheikhighalebd2.jpg

  من از طریق ایمیل طرح هام را ارسال کردم لازم که نیست دیگه فرم را هم پر کنم؟
  ودر صورت امکان قبل از اتمام مهلت اسامی و طرحهایی که در مسابقه شرکت داده میشن را اعلام کنید.
 111. کامران
  ۲۷ مهر ۱۳۸۸

  وحید جان اولا که فقط طرحهایی که از طریق فرو بالا فرستاده بشن در مسابقه شرکت داده میشن
  دوما شما باید سورس طرحها رو هم بفرستی (به همراه شماره موبایل)
  سوما هر کس فقط یک طرح انگلیسی و یک طرح فارسی میتونه برای شرکت در مسابقه ثبت کنه
  چهارم این عکسهایی که گذاشتی سایت ف . ی . ل . ت ..ر هست و لطف کن تو یه سایت دیگه پیش نمایش طرحهارو آپلود کن
  ممنون
 112. یعقوبیان
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  خب … سلام کامران جان
  آقا یه سوال … این لوگو قراره فقط برای مانیتور استفاده بشه ، یعنی برای ست اداری یا مهر هم باید قابل اجرا باشه؟

  ممنون
 113. Ebess
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  شاید باید پست ها کم باشه؟
  سلام
  با درود و خسته نباشی به تمام دوستان .
  من هم طراخ های خود بعضی کامل و بعضی هم نیاز به کار دار این جامی گذارم.
  نظر بدین هم خیلی خوبه.
  البته چند طرح دیگه هست . طرح فارسی هم می گذارم.
  خوب طرح ها:
  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981483_topdesign1.jpg
  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981553_topdesign2.jpg
  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981482_topdesign3.jpg
  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981558_topdesign4.jpg
  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981512_topdesign5.jpg
  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981489_topdesign6.jpg
  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981475_topdesign7.jpg
  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981504_topdesign8.jpg
  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981473_topdesign9.jpg
 114. کامران
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  بله قرار برای همه چیز و مخصوصا وب سایت استفاده بشه
 115. Ebess
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  دوست عزیز من ۱۱ تا طرح گذاشتم چرا بقیه نیستش؟
 116. کامران
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  Ebess جان قرار نهایتا یک طرح فارسی و یک طرح انگلیسی فرستاده بشه . شما ۱۱ تا طرح برای چی فرستادی؟؟
  باید فرم بالا رو پر کنی برای شرکت در مسابقه
 117. E
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  دوست عزیز می دونم! خیلی ها هم چندطرح فرستادند!!! من هم همین طور ولی من طرح آخر رابرای شما می فرستم . من که حرف بدی نزدم گفتم طرح ۱۰ و ۱۱ من لینکش نیست. این حق من نیست.
  اگر قرار با یک طرح برای یک کار صورت بگیرد. که همه طرح ها را می توان به عنوان طرح خوب برگزید.
  خودتون یادتون رفته گفتین که می توانید طرح هایتان رااین جا بگذارید . تا دیگران نظر بدهند. من نمی دونم چه اشتباهی کردم.
  با آرزوی این که دیگر مورچه ای را له نکنید.!
  ==================
  Ebess
 118. کامران
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  من منظور بدی نداشتم. فقط وقتی ۵ تا کامنت شما رو یکی میکردم ظاهرا آخرینش رو اشتباهی پاک کردم
  دوباره برام بفرست تا با بقیه لینکها بزارم
  ممنون
 119. Ebess
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  باشه
  من خواستم همه تو یک کامنت بفرستم نشد.
  این هم لینک ۱۰ و ۱۱
  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981560_topdesign10.jpg

  http://www.ebessp30.com/uploads/1255981507_topdesign11.jpg
 120. Ebess
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  به این لینکیک نگاه بندازین.
  http://blog.fotolia.com/us/news/fotolia/fotolia-v2-logo-contest-winner.html
 121. حامد (تک نوشت )
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  ebess جان فکر کنم کلمه دیزاین رو اشتباه نوشتید !

  design درسته عزیزم !
 122. Ebess
  ۲۸ مهر ۱۳۸۸

  سلام
  مرسی
  آره حق باشما هست
  ولی با عث شد بفهمم که کسی داره طرح های من را می بینه.
  الان درست می کنم
  لینک رو بهروز می کنم.
  البته تو قبلی ها این مشکل نیستا!!!
  واقعا خوشحالم کردی حامد .
  ================
  Ebess
 123. samuel_graphic
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸

  مسابقه جالبیه،امیدوارم که اول بشم چون واسه همین اومدم.من تمام کارای بچه ها رو دیدم،تقریبا هیچ کدوم ترکیب رنگ رو رعایت نکرده بودن و بعضی از لوگو ها خیلی پیچیده و گنگ بود که به سادگی تشخیص داده نمی شد.
  اینم کارای منه:
  http://img2.tinypic.info/files/lvofhb1dbl5ce52mx03c.jpg

  http://img2.tinypic.info/files/e7i19qpvfvh0kyyipnfl.jpg

  http://img2.tinypic.info/files/hqnh1g6l6ggw0tk8849x.jpg

  http://img2.tinypic.info/files/7f7qiff8v0qraoi0frko.jpg

  http://img2.tinypic.info/files/ftq5dmbr7k8z5k3uo5wx.jpg

  اگه مشکلی داشت بهم بگید چون خیلی دوس دارم مشکله کارمو بدونم.

  اینم یه هدیه به شما از طرفه من:
  http://uplud.co.cc/29/1284612883.jpg
 124. Ebess
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸

  یک سوال چرا esign توی این ها هست >و< ؟
 125. کامران
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸

  از اصول تگ نویسیس اینه که بین <> و باشه و از اونجایی که کاره ما برنامه نویسیسه این ایده خوبیه
 126. امیر حافظی
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸

  به نام خدا و با سلام

  طرح دوست خوبمون “samuel_graphic” طرح خوبیه

  و اینکه از استفاده شده ایده خیلی جالبیه اما یه اشکالی که وجود داره اینه که کلمه ی esign معنی خاصی نمی ده و چون علامت باعث جلب توجه esign شده یک نقظه ضعف محسوب میشود

  با کمی فکر مییشه همین ایده رو اصلاح کرد
 127. samuel_graphic
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸

  البته کلمه ایزاین هم به معنیه طراحی می شه اما به هر حال ممنون از اینکه یادآوری کردید.

  اینم طرح جدید و اصلاح شدش:

  http://img2.tinypic.info/files/hu5n11wwa5zm5b8khxe6.jpg

  در واقع به این صورته: {top:design}
 128. وحید
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸

  اولا ممنون که طرحهای من را هم چک کردید ولی آقا کامران عزیز توی متن پست خودتون نوشته بودید که میتونید طرحها را برای ما میل کنید! و اجباری برای استفاده از فرم نبود:
  “شما باید لوگوها را به همراه فایلهای سورس به آدرس پستی ما یعنی ایمیل Info@ITTutorial.ir بفرستید”
  به هر حال من طرحهام رو از طریق فرم هم میفرستم
  دوم اینکه من از همون سایتهایی که معرفی کرده بودید برای آپلود استفاده کردم Imageshak و برای من هم فیلتر نیست

  در هر حال بابت تذکرتون ممنونم
 129. Ebess
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸

  سلام من هم می دونم ولی به قول امیر Esign معنی ندارد.
  ولی ایده خوبیه .
  طرح های جدید هم می گذارم.
 130. Ebess
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸


 131. SamuelGraphic
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸


 132. کامران
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸

  همه دوستان عزیزی توجه کنن
  لطفا این پست رو حتما بخونید : http://www.ittutorial.ir/?p=1620
  ممنون
 133. SamuelGraphic
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸

  آقا ما بازم اومدیم..
  این لوگو واسه اونایی خوبه که ارغ ملی دارنو می گن:لوگو فقط ایرونی.

  http://img2.tinypic.info/files/1dv9oxtv7u31vuaa3b3n.jpg
 134. محمدی
  ۲۹ مهر ۱۳۸۸


 135. محسن
  ۳۰ مهر ۱۳۸۸

  سلام دوباره

  این مسابقه باعث شده افسردگی بگیرم . از بس طرح های خارجی درجه یک دیدم تو این مدت دیگه از دیدن کارای خودم حالم بد میشه

  ولی خوب رو که نیست … پس می مونم . شایر فرجی شد . (:
 136. بردیا علمی
  ۳۰ مهر ۱۳۸۸

  سلام
  عجب برو بیاییه اینجا.
  واقعا شور و هیچان این مسابقه یه جورایی شبیه اسکار میمونه.
  در هر حال امیدوارم طرح های خوبی به دستت برسه کامران جان و بقیه برو بچه های ITT هم خسته نباشن.
 137. masiha group
  ۳۰ مهر ۱۳۸۸

  درست ما زیاد طرح زدیم اما می دونیم به جایی نرسیدیم و نمیرسیم با حضور اساتید محترم، اینم یه طرح ساده از ما؟
  http://img2.pict.com/a7/9d/6c/1813713/0/800/topdesign14.png
 138. کامران
  ۳۰ مهر ۱۳۸۸

  بردیا جان انتظار داشتم شما هم به ما افتخار بدی و تو این مسابقه شرکت کنی !!!
  البته هنوز هم دیر نشده
 139. masiha group
  ۳۰ مهر ۱۳۸۸

  دوستان اینم طرح دیگه از ما:
  http://img2.pict.com/19/8d/00/1813761/0/800/topdesign15.png
 140. محمد
  ۳۰ مهر ۱۳۸۸

  آقا ما آخرش نفهمیدیم شما لوگو می خواین یا باید اسم «تاپ دیزاین» یا Top Design رو با فونتهای مختلف طراحی کنیم؟
 141. کامران
  ۳۰ مهر ۱۳۸۸

  محمد جان از اسم مسابقه پیداست که چیه جریان
  مسابقه طراحی لوگو
 142. SamuelGraphic
  ۳۰ مهر ۱۳۸۸

  اینطور که پیداس کسی نمی خواد تو این مسایقه اول بشه،آخه همه نا امید شدنو به طور غیر مستقیم شکست رو پذیرفتن.

  امروز یه نموره وقت گیرم اومد که اونم واسه بروبچ ۲ تا والپیپر زدم ،البته به دلم نشست راستش از خودم بیشتر ازینا توقع داشتم .

  http://img2.tinypic.info/files/16ss8zce7ziljx9a5xd5.jpg

  http://img2.tinypic.info/files/xxjs7sihtzr285b6n9aa.jpg
 143. محسن
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  من نفهیدم سموئل چرا احساس کرده که بقیه ناامید شدن .
  من به شخصه اگه گفتم از طرح های خودم راضی نمیشم در مقایسه با اون طرح ها و لوگوهای حرفه ای بود که آقا کامران توی سایت معرفی کردن چرا که واقعا دارای ظرافت و تکنیک بالایی هستن . ولی برای این مسابقه اصلن نا امید نیستم و فکر نکنم کسایی که واقعا وقت برا کارشون گذاشته باشن و بخوان رسما برای مقام آوردن شرکت کنن نا امید باشن :) به قول فوتبالی ها ( ما تیممونو واسه قهرمانی بستیم )

  نظر بقیه چیه ؟
 144. امیر
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  مثل اینک اینجا رقابت داره به اوج می رسه………

  با تشکر از همه دوستانی که تا به حال طرحهاشون رو فرستادن باید بگم که خوشحالم که این حس رقابت در بین دوستان در کنار رفاقت و فضای دوستانه ایجاد شده و این یعنی پیشرفت .

  امیدوارم که همه دوستانی که وقت و انرژی روی کارشون گذاشتن نتیجه مطلوبی بگیرن.
 145. اقای مینیال
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  با تشکر از ایده خوبتون منم طرحای نهاییمو براتون ارسال کردم
 146. SamuelGraphic
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  محسن جان باور کن منظوره من تو نبودی ،من نمی دونم که چرا به خودت گرفتی!
  در هر صورت اگه از دستم ناراحتی این هدیرو تقدیمت میکنم تا از دلت درآد.

  http://img2.tinypic.info/files/afgru72nl967uqmwba7m.jpg

  و یه چیزه دیگه اینکه مسابقه خیلی بی روحه ،دوست داشتم شرکت کننده ها بیشتر بودن و طرحهای بیشتری می دادن اینطوری آدم حوصلش سر می ره…
 147. بردیا علمی
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  کامران جان به حرفت گوش کردم و یه فایل فرستادم.
  فقط به خاطر اینکه توی جمع صمیمی شما باشم.

  مطمئنم که طرح های خوبی براتون ارسال میشه.
 148. امیر حافظی
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  با سلام

  من نمی دانم کی نا امید شده سموئل ولی من که نا امید نشدم

  این لوگو ۳D هستش:

  http://www.coreldesign.com/pictures/T-D-5.jpg
 149. امیر حافظی
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  لوگو های طراحی شده تاپ دیزاین در کرل دیزاین

  لوگوهای طراحی شده دوستان در یک نگاه

  کلیک کنید

  http://www.coreldesign.com/ittutorial/logo_top_design.html
 150. کامران
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  امیر جان خیلی کار قشنگکی کردی که همه طرحهاتو تو یه صفحه گذاشتی
  ممنون از ذوق و سلیقت
 151. کامران
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  بردیا جان ممنونم که به جمع ما پیوستی
 152. محسن
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  آقای حافظی خسته نباشید . ایول دارد
  سموئل عزیز ، شما لطف دارید . من که ناراحت نشدم البته . فقط به قول سیاسیون یک اعلام موضعی و تکذیبی کردیم .
 153. بردیا علمی
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  خواهش کامران جان.
  شرمندم نمی خواستم پا تو کفش بزرگا بکنم، خودت می دونی من گرافیست نیستم فقط یه کوچولو نرم افزار بلدم، این کار رو هم فقط به خاطر تشکر از بابت پرومود کردن سایتم برای فرستادم وگرنه قابل طرح برای مسابقه نیست.
  در هر حال اگر یه موقع فایل illustrator این کار به دردت خورد بگو که ایمیل کنم.
  قربانت
 154. حمیدرضا اصانلو
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  ببخشید اما من چون پیغامی مبنی بر این که طرحام ارسال شده ندیدم می خواستم بدونم ایا طرحام به دستتون رسیده
  یا دوباره طرحامو بفرستم
  ممنون می شم
 155. احمد
  ۱ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  با عرض پوزش
  لینک قبل اشتباه است این لینک صحیح است.

  http://sqwqo.files.wordpress.com/2009/10/top5.jpg
 156. SamuelGraphic
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  اول از همه جا داره اینجا از امیر حافظی عزیز بسیار تشکر کنم واسه اون خلاقیتشون.
  و اما نوبتیم باشه نوبته طرحه.
  قابله توجه ۳dکارای عزیز این لوگو واسه شماس فقط.

  “سموئل دریچه ای تازه به ذهن زیبای شما”

  http://img2.tinypic.info/files/kntuppbjds0uh17t0ep2.jpg
 157. علیرضا
  ۲ آبان ۱۳۸۸


 158. یعقوبیان
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  طرح من هم ارسال شد ، ممنون میشم در صورت دریافت برای تایید اینجا یه کامنت بذارید
 159. کامران
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  ممنون از همه دوستانی که زحمت میکشن و وقت با ارزشونو برای شرکت در مسابقه میگذارن
  طرحهای بسیار خوبی به دستمون رسیده و تاحالا ۳۰ نفر در مسابقه شرکت کردن که بعضی طرح فارسی و انگلیسی فرستادن که شانسشونو ۲ برابر میکنه
  ممنون از همه خسته نباشید 
 160. عرفان
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  من طرح‌هایم را فرستادم.
  چطور می‌شود فهمید به دستتان رسیده‌اند و بدون اشکال هستند؟
 161. یعقوبیان
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  فقط یه سوال … شما چندبار اینجا مطرح کرده اید که فقط یک طرح از هر نفر پذیرفته می شود در حالیکه من می بینم بعضی از دوستان تعداد طرح هایشان داره دو رقمی میشه … خب فکر می کنم عادلانه این باشد که این دوستان هم با انتخاب خودشون فقط یکی از طرح ها را برای شرکت در مسابقه رسما اعلام کنند تا حق کسی ضایع نشه وگرنه خب همه میتونن ۱۰ تا ۱۵ تا طرح بفرستن و شما از بین اونها انتخاب کنید!! … ممنون میشم این مسئله رو بصورت شفاف اعلام کنید تا اگه میشه بیشتر از یک طرح هم در مسابقه شرکت داد ما هم دست به کار بشیم
 162. کامران
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  نکته خوبی بود< اما مسئله اینه که خودشون باید از بین طرحهاشون یکی رو نهایی کنن. اینکه یک نفر طرحهای زیادی رو میفرسته برای اینه که بقیه نظر بدن و از بینشون بهترین طرح انتخاب بشه
  البه هرکس میتونه با فرستادن یک طرح فارسی تعداد طرحهاشو ۲ برابر کنه
 163. Ebess
  ۲ آبان ۱۳۸۸


 164. مصطفی
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  لوگوهای پیشنهادی من و شرح مربوط به اونها رو می تونید اینجا بخونید :-)
  http://iclub.ir/top_design_final_logo
 165. کامران
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  دوستان عزیز حتما این مطلب رو بخونید. خیلی مهمه :
  http://www.ittutorial.ir/?p=1640
 166. محمد انصاری
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  سلام به همه دوستان عزیز
  خوشحالم که به جمعتون اومدن
  این طرح منه
  اگه نظری در موردش دارید خوشحال می شم بشنوم
  http://img243.imageshack.us/img243/6382/mohamadjpg.jpg
 167. هومن معین
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  طرحهای من رو به اتمام است.فقط امیدوارم که زحمات بنده و دیگر دوستان قربانی لابی های دوستانه نشود.
  برقرار باشید.
 168. کامران
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  هومن جان بدبین نباش. در این سایت این حرفها وجود نداره . ما اعتبارمون رو گذاشتیم وسط
 169. بردیا علمی
  ۲ آبان ۱۳۸۸

  سلام.
  من اولین باره که در مورد طرح عزیزان نظر می دم، اما چون الان یه کار دیدم که واقعا لوگو بود نه چیز دیگه مثل بنر و هدر و از اینجور چیزا نظرمو میگم.
  محمد انصاری کار شسته رفته ای رو فرستاده که اجراش خیلی قوی انجام شده اما یه مشکل داره که حتما ناخواستس و اون اینه که خیلی شبیه به حرف اول کلمه لوگوی والت دیزنیه، اما به نظر من این کار تا به حال بهترین و قابل قبول ترین کاریه که ارسال شده.
  همتون خسته نباشید، امیدوارم برو بچه های ایرانی همیشه همینجوری توی یه محیط خوب و سالم به رقابت بپردازن و همیشه موفق باشن.
 170. امیدی
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  در مورد طرح آقای انصاری باید بگم که واقعا زیباست و معلومه که کار زیادی روش شده
  این هم طرح منه:
  ترکیب ۲ حرف تی و دی که یک موس رو تشکیل میده و همچنین با کمی دقت حرف e به نشانه اینترنت نیز در اون نهفته هست.
  خوشحال می شم که در موردش نظر بدید
  پیشاپیش ممنون
  http://img25.imageshack.us/img25/9589/soodabeomidi.jpg
 171. امیر حافظی
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  با سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان

  موضوع: آنالیز لوگوی آقای محمد انصاری

  لوگوی بسیار قوی ای هست ولی شباهت خیلی زیادی به لوگوی شرکت دیزنی “disney” داره. (با کمی تغییر جزئی)

  لوگوی شرکت disney را می توانید مشاهده کنید:

  http://www.bgchollywood.com/Images/Images/new-disney-red-logo.gif

  http://home.disney.go.com/guestservices/international

  با تشکر
 172. امیر
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  ممنون از همه دوستان .

  هر لوگوی جدیدی که می یاد کار انتخاب رو برای ما بسیار سخت تر می کنه. این لوگوها واقعا عالین…

  امیدوارم همه ما از این جو به وجود اومده یه تجربه خوب کسب کنیم .
  در جواب آقای معین باید بگم که همه مخاطبان این وب سایت دوستان ما هستند و ما برای دوستانمون ارزش بسیاری قائل هستیم و سعی میکنیم پاسخ لطف و اعتمادشون رو به خوبی بدیم.
  با امید موفقیت.
 173. محمد انصاری
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  باز هم سلام
  به نظر من لوگوی من شبیه به لوگوی دیزنی نیست ، من فکر می کنم که این لوگوی دیزنی هست که شبیه لوگوی منه !
  از نظراتتون ممنون.
  سعی میکنم تغییراتی توش ایجاد کنم که این تشابه از بین بره. البته دارم در حق شرکت دزینی لطف می کنم چون اونه که لوگوش شبیه لوگوی من شده
  با تشکر از همگی
 174. SamuelGraphic
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  فضای مسابقه اصلا به دلم نمی شینی،نه هیجانی نه استرسی.
  بعضیا که انقد اعتماد به نفسشون پائینه که فک می کنن توانی می شه .
  بعدشم مگه چه اشکالی داره که هر نفر هر چندتا طرح تو ذهنشه پیاده کنه،شاید مثلا یه طرح به نظره من قشنگ باشه ولی از نظره داورا قشنگ نباشه و برعکس.بقیم اگه طرحی دارن خوب می تونن طراحی کنن و اینکه چرا طراحی نمی کنن اون دیگه خودش یه قضیه جداگونس.
  این حرفیو که می خوام بزنم طراحای واقعی خوب می فهمن:
  وقتی به یه نفر می گی یه طرح بزن اولش شاید چیزی به ذهنش نیاد اما یه مرور که می گذره و بهش فک می کنه طرحا خودش میاد.
 175. SamuelGraphic
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  یه چیزیو یادم رفت که بگم:
  اول اینکه کارایی که من فرستادم در اصل ترنسپرنته و پشته زمینش فقط به خاطره اینه که دیده بشه،این اشتباه واسه دوستان پیش نیاد که اونم جزئی از طرحه و یا اینکه اونو والپیپر یا بنر تلقی کنید.

  دوم این که تمامه کارای من طبقه اصوله رنگشناسیه و به خاطره سلیقه داوران یه طرحو بعضی وقتا با چند رنگ طراحی کردم ،در واقع خواستم که به صورته سلیقه ای داوران انتخاب کنن،اینرو بر این مبنا نذارید که من چند طرح زدم.
 176. کاوه
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  البته آقای انصاری حتما دارن شوخی می کنند
 177. اردل
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  سلام .

  با عرض خسته نباشید البته ما کی هستیم که نظر بدیم در مورد طرحها
  اما در مورد
  امیدی >> باید بگم از نظر جذابیت ایده و رنگبندی کار جالبی به نظر اومد ولی فکر کنم حروف T , D زیاد قابل درک نیستند و اگه یکم این موس کج بشه بیشتر به نظر بیان یا یه چیزی تو این مایه ها به نظر من لوگو باید طوری باشه که بدون اینکه توضیحی در کنارش باشه مفهوم رو برسونه حتی اگه این مفهوم ۲ تا حرف مثل T , D باشه
  نوشته Topdesign هم خیلی به کلیت کار نمی یومد و خیلی ساده بود و باید بیشتر با خود لوگو تداخل داشته باشه.

  اینها نظرات شخصی من بود.
  لوگوی منم داره آماده میشه و به زودی میفرستمش.

  در کل کار مثبت و قشنگی بود و با یک کمی کار کردن بهتر هم خواهد شد.
 178. عرفان
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  کار آقای امیدی خیلی قشنگ بود.
  البته من قبل از ماوس، یک «آلو» دیدم ;)
  شاید اگر به سیم ماوس پیچ و تاب بیشتری می‌دادید بهتر بود.
  در کل شسته رفته و حرفه‌ای اجرا شده.
 179. کامران
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  وب سایت SalehiFarid.com به ۵ نفر از برندگان ۱ جلد کتاب “اینترنت در دسنان شما” رو اهدا خواهند کرد.
 180. سپهر
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  خوب فکر می کنم این چندروز آخر خیلی موضوع داغ تر شده،توی طرح ها هم ایده های خوب زیاد دیده می شه که بعضی هاشون به نظر شخصی من جای کار دارن و اگه روش کار بشه می تونه خیلی بهتر باشه و یکی از سه طرح اول بشه.
  راستی کامران جان طرح من بدستت رسید؟
 181. کامران
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  آره سپهر جان، طرح شما به دستم رسیده. منتها ۲ تا طرح ازت دارم که باید یکی رو نهایی کنی. از طریق ایمیل طرح نهایی رو بفرست.ممنون
 182. مسعود
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  سلام دوستان
  من به شما تبریک میگم واقعا طرحهای زیباییه ولی بعضی از طرح ها بصورت کاملا حرفه ای است به گونه ای که می تونیم شخص طراح رو اینکاره بدونیم ولی کسانی هم که اگه حرفه ای نیستن بازهم طرح زیبایی دارن
  به هر حال من طرحم آماده است بعد اینکه آپلود کردم واستون می فرستم
 183. SamuelGraphic
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  به خودم قول داده بودم که دیگه طرح نزم ،چون احساس کردم بعضی بچه ها ناراحت شدن.
  اما امروز صبح باز وسوسه شدم که یه کار بزنم البته حدوده ۵تا طرح دیگه تو ذهنم هست که واسه طراحیشون نیاز به اجازه شماها و البته کامران و دارو دستش(داوران) هست.

  http://img2.tinypic.info/viewer.php?file=c5zvb6xorhemfwrq6boh.jpg
 184. کامران
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  ساموئل جان اجازه نمیخواد. شما هر چند تا طرح میخوای بفرست ما خوشحال میشم. اما یادت نره که یک فارسی و یک انگلیسیشو نهایی کنی برای شرکت در مسابقه
  مطمئن باش کسی از دستت ناراحت نشده و اینجا جای این حرفها نیست و ناراحتی معنی نداره
 185. مسعود
  ۳ آبان ۱۳۸۸

  من طرح هامو فرستادم فقط یه تایید بزنید که بدستتون رسیده
  ممنون
 186. ماهتو
  ۴ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  این یکی از طرح‌های منه. بازم می‌فرستم، اگه فرصت کنم:
  http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=jmqtg0zddzw&thumb=5

  راستی توی قسمت توضیح طرح همه چیز رو گفتم اما این نکته رو هم اضافه کنم که رنگ‌های استفاده شده از میان رنگ لوگوهای داخل خود وبسایت برداشته شده.
 187. مصطفی
  ۴ آبان ۱۳۸۸

  سلام من تازه این صفحه رو دیدم
  یعنی دو سه روز بیشتر فرصت ندارم
  ولی در مسابقه شرکت می کنم امیدوارم بتونم طرح خوبی بزنم

  راستی اون دات ای ار هم جزو لوگو باید باشه یا نه

  نظر شما پیش از انتشار باید تایید شود.
 188. کامران
  ۴ آبان ۱۳۸۸

  مصطفی جان فرق زیادی نداری
  امام معمولا تو لوگو نباشه بهتره
 189. پدرام
  ۴ آبان ۱۳۸۸


 190. وحید
  ۴ آبان ۱۳۸۸

  هرچی به روز آخر مسابقه نزدیک میشیم هیجان کار بیشتر میشه
  و این خیلی قشنگه
  من که فقط به عنوان سرگرمی و خودآزمایی توی مسابقه شرکت کردم چون اصلا کارم این نیست ولی نا امید هم نیستم و خوشحالم که با طراح های خیلی قهاری آشنا شدم امیدوارم این طور مسابقات ادامه پیدا کنه و در زمینه های دیگه هم گسترش پیدا کنه
 191. امیر حافظی
  ۴ آبان ۱۳۸۸

  با سلام

  کامران جان لوگوی فارسی رو که قبلا طراحی کرده بودم برای شما ایمیل کردم.

  دوستان همه ی لوگوهای طراحی شده من رو میتوانند در اینجا ببینید:

  http://coreldesign.weebly.com/1604160817111608.html

  نظراتتون رو در فرم تماس با من می توانید ارسال کنید

  با تشکر
 192. SamuelGraphic
  ۴ آبان ۱۳۸۸

  من دوباره اومدم،اونم با لوگوی ایرونی.می خوام شانسمو دوبرابر کنم البته به قوله کامی.

  http://img2.tinypic.info/viewer.php?file=7qioaxk33gab679xmktw.jpg
 193. امیر حافظی
  ۴ آبان ۱۳۸۸

  سلام دوستان

  تا پایان مسابقه چیزی باقی نمانده
  و همین طور عمر ما داره مثل باد می گذره
  انگار همین دیروز بود که خبر مسابقه طراحی لوگو رو اعلام کردند
  به خودم و همه دوستان می گم
  اگه تو این مسابقه برنده نشدیم مهم نیست
  مهم اینه که با هم دیگه آشنا شدیم
  و مهم تر اینکه انشاءالله تو مسابقه ی زندگی برنده باشیم

  یک لوگوی فارسی با استفاده از فونت انگلیسی Artista طراحی کردم:

  (نحوه تبدیل فونت انگلیسی به تاپ دیزاین برای شما نمایش داده شده)

  http://coreldesign.weebly.com/1604160817111608.html

  با تشکر
 194. کامران
  ۴ آبان ۱۳۸۸

  مرسی امیر جان
  حرف خیلی قشنگی زدی و منظور ما هم از راه اندازی این مسابقه پیدا کردن دوستان بیشتر و شناختن کاربران سایت بود
  خوشم اومد از این روحیه بقول معروف ورزشکاریت
  آفرین بر تو.
 195. ata
  ۴ آبان ۱۳۸۸


 196. بردیا علمی
  ۴ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  از کار اول ata خوشم اومد به نظر من جالب بود با اینکه از دو تا فونت خیلی ساده استفاده کرده یا شایدم یک فونت ولی به درد تا دیزاین می خوره، البته کارای بقیه هم خوب هستن و معلومه همگی با انرژی کار می کنن.

  موفق باشید
 197. امیر حافظی
  ۴ آبان ۱۳۸۸

  یک طرح فارسی دیگه به این صفحه اضافه شد:

  http://coreldesign.weebly.com/1604160817111608.html

  با تشکر
 198. علیرضا
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  کار ما قابل نظر نبود؟
  http://night-skin.com/upload/images/d0olee8scf0iotk3509u.jpg
 199. سمیرا
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  این بردیا کیه؟
  من یه سایت اینجا توی آموزش فتوشاپ دیدم که کاره بردیا علمی هست، ایشون همون بردیاست? و راستی فقط نظر میده عضو سایت هست یا نه، تو مسابقه شرکت نکرده چون من طرحی ازش ندیدم. اگه راست میگه خودشم یه طرح بزنه.
 200. کامران
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  اولا که تبریک شما ۲۰۰۰ مین کامنت سایت
  دوما که بردیا در مسابقه شرکت کرده و طرحشو فرستاده و بزودی میبینید
  و سوما نقد که اشکالی نداره خیلی هم خوبه و نقد منثبت باعث پیشرفت میشه
  موفق باشی
 201. امیر حافظی
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  به نظر من همه ی طرح ها قبل از اتمام مسابقه باید در این پست برای نمایش گذاشته بشه تا یه موقع بدبینی و سوء ظن پیش نیاد
  با تشکر
 202. کامران
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  حتما این کار و میکنیم و از اول نیت انجام چنین کاری رو داشتیم
  ما باید یاد بگیریم که همه راست میگن مگر اینکه خلافش ثابت بشه
 203. امیر حافظی
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  البته خیلی عذر می خوام. قصد توهین و یا جسارت نداشتم

  من از سایت شما خیلی لذت می برم. (محیط سالمی داره)
  و آن را دسکتاپ شخصی ام در سایت Netvibes در صدر سایت های مورد علاقه ام ذخیره کرده ام
 204. کامران
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  امیر جان کسی از دست شما نارحت نشده، باعث افتخاره ماست که شما ما رو در صدر سایتهای مورد علاقت داری و به این مسئله واقعا افتخار میکنیم
  ممنونم و موفق باشی
 205. محسن
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  ببخشید ، من گیج شدم ، امروز دوشنبه ۴ آبانه یا ۵ آبان ؟ یه وقت رد نشیم از وقت مسابقه سرمون بی کلاه بمونه !
 206. محمد
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  اینم طرح دوم من، البته طرح لوگوی فارسی هستش. نیازی هم به توضیح نداره، خودتون ببینید.
  http://arezooham.persiangig.com/image/TD.jpg
  http://arezooham.persiangig.com/image/TopDesign_Site.jpg
 207. آیدین
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  سلام خدمت دوستان گرامی
  کارهام رو به افتخار آقای حسین میری عزیز و دوستان خوبم در سایت آی تی تاتوریال تقدیم میکنم :
  ——————————————–
  http://nobogh.com/TopDesign/
  ——————————————–
 208. حسن
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  امیدوارم بعد از اعلام نتایج، برنده‌ها رو به اون اسپانسرها پاس ندید و نگید خودتون برید دنبال جایزه.
  امیدوارم در مورد اینکه برنده‌ها راحت وبی دردسر به جایزه‌شون برسن، فکری کرده باشید. مثلا اطلاعاتی که لازم دارید رو بگیرید و بقیه کارها رو خودتون انجام بدید.
 209. کامران
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  حسن جان جایزه های مالی که از ابتدای مسابقه گرفته شده
  همچنین کتابها نیز در دست ما میباشد
  برای هاست هم قرار ه که یک فرم در اختیار برندگان قرار بدیم بعد از پر کردن آنها فرم رو تحویل شرکت ارائه دهنده هاست بگذاریم
  خیالتون راحت، ماا یا کاری رو شروع نمیکنیم یا اگه شروع کردیم تا آخر راه رو میریم
 210. کامران
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  دوستان زیر توجه داشته باشن که بیش از یک طرح فرستادن و طرح نهایی رو هم انتخاب نکردن. و در صورتیکه تا پایان فردا اینکار رو نکنن مجبوریم خودمون یک طرح رو انتخاب کنیم :
  امیر حافظی – مسیحا – سموئل
  و آقای حمید حسامی هم مشکل در تکمیل پرونده دارند.
  شد عین برد دانشگاه
 211. SamuelGraphic
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  اول از همه باید بگم کامی جون نگران نباش من این چند روزه یخده سرم شلوغ شده اما تا آخره امروز طرحامو می فرستم.

  دوم اینکه،باید خدمت برو بچ عرض کنم :
  بابا به خدا بک گرانده کار مشکیه،انقزه خودتونو اذیت نکنید که واسه کاراتون بک گراند رنگی انتخاب کنید.اینطوری درواقع خودتونو گول می زنید و باعث می شید ترکیبه رنگتون با بک گراندی که انتخاب کردید ست بشه و وقتی کارتون رو مشکی افتاد اونوقته که به عمق فاجعه پی می برید.

  حالا هی بک گراند ست کنید ببینم خسته می شید.
 212. boed
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  باسلام وخسته نباشید
  ———لطفا لینک عکس را عوض کنید——کامران
 213. مسعود درویشی
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  سلام خدمت دوستان
  طرح های آقای حافظی قشنگ هستن ولی طرح فارسی قبلی بهتر از این دوتا جدیده به هر حال این نظر من بود و قصدی ندارم
 214. مسعود درویشی
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  من طرح فارسی ام رو هم فرستادم
  لطفا بعد دریافت تایید بزنید آقای عسگری
  بدرود
 215. masiha group
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  من از کار ۲٫۴٫۸ خیلی خوشم اومد آیدین جان خیلی آرم و در این حال پر انرژی بودن طرحها
 216. امیر حافظی
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  سلام آقا کامران

  من طرح انگلیسی رو که همون اوایل براتون ارسال کردم

  و طرح فارسی و هم که دیروز به آدرستون ایمیل کردم
  به هر حال اگه به دستون نرسیده دوباره براتون ارسال کنم
 217. کامران
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  امیر جان به دستم که مسلما رسیده برای اینکه اشتباهی نشه دوباره بفرست که همون طرحهایی که میخوای رو در مسابقه شرکت بدیم
  ممنونم
 218. حسین
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  فقط یه سراومدم ببینم… ماشالله مسابقه خیلی پرشور و هیجانی شده… ایول… امیدوارم داورا مناسب ترین رو انتخاب کنن تا حرف و حدیثی نباشه… .
 219. علیرضا
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  اینم طرح دوم من:
  http://night-skin.com/upload/images/fb2mymkikz0fm2qskj7.jpg
  من بجای یک کار فارسی و یک کار انگلیسی
  دوتا کار انگلیسی دارم
  اگه نمیشه و باید یکیشو انتخاب کنم این دومی بهتره
  اینم لینک کار اولم برای بار سوم:
  http://night-skin.com/upload/images/d0olee8scf0iotk3509u.jpg

  نظر بدید دیگه
 220. ابوالحسن درویشی
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  من از طریق برادرم از این مسابقه آگاه شدم
  با توجه به زمان کم و محدودیت تعداد طرح و همچنین حضور برادرم در این مسابقه
  این سوال رو داشتم که من هم می تونم در این مسابقه شرکت کنم یا که نه؟
  لطفا هر چه زودتر جواب بدین تا در صورت مثبت بودن سوال دست بکار بشم
 221. کامران
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  شما و برادرتون ۲ نفرید پس مسلما میتونی شرکن کنی اما نیاز به شماره موبایل جداگانه داره
  تا فردا ۱۲ شب وقت داری
 222. SamuelGraphic
  ۵ آبان ۱۳۸۸

  سلام به همه
  ازتون یه خواهشی داشتم البته اگه امکان داره؟
  اونم اینه که نظره واقعی و قلبیتونو درباره تمام طرحایی که تا حالا آپلود کردم می خواستم بدونم.

  اگرم دوس ندارید که تو سایت بگید این ایمیلمه حتما اینکارو بکنید هم به خاطره اینکه بیشتر آشنا بشیم هم به خاطره اینکه فوق العاده واسم مهمه.
  samooel_graphic@yahoo.com
  ممنون از لطف بی هایتتون.
 223. امیر حافظی
  ۶ آبان ۱۳۸۸


 224. کامران
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  امیر جان خیلی جالب بود، ممنون
 225. مرضیه
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  می خواستم پیشنهاد بدم توی یه صفحه اسم و لوگوی نهایی همه شرکت کنندگان را بزارید تا همه لوگوها یک جا دیده بشه و امکان مقایسه هم راحتر میشه
 226. مصطفی
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  سموئیل جان کارهات واقعا زیبا هستند مخصوصا در رنگ آمیزی
 227. کامران
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  مسلما این کار رو خواهیم کرد مرضیه جان
 228. mosio
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  اینم چند تا طرح از من:
  یک
  دو
  سه
  منتظر نظراتتون هستم
 229. مسعود درویشی
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  می خواستم پیشنهاد بدم بعد از داوری و انتخاب طرحهای برتر همه طرحها رو برای بازدید کنندگان با امتیاز و رتبه بدست آمده توی صفحه ای به نمایش بذارید تا هم شرکت کنندگان متوجه امتیاز خود و همچنین چگونگی طرحها بشن
  چرا که خیلی از طرحها تو قسمت نظرات لینک نشده اند
 230. محمد انصاری
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  یه سوال داشتم
  می خواستم بدونم که طرح نهایی رو باید به میل فرستاد؟
 231. کامران
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  آقای انصاری از طریق فرم بالا طرح نهایی رو بفرستید و اگر قصد تعویض طرحهای خود را دارید در قسمت توضیحات آنرا توضیخ دهید
 232. masiha group
  ۶ آبان ۱۳۸۸


 233. محمد انصاری
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  ممنون کامران جان
  با عرض معذرت یه سوال دیگه برام پیش اومد
  این امکان هستش که هم طرح EN و هم طرح FA یک نفر رتبه بیاره؟
 234. کامران
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  طرح انگلیسی و فارسی در اصل تکمیل کننده هم هستند و در اصل یکی حساب میشود. اما طرحهایی که انگلیسی و فارسی زده میشن و همگن و یکسان و با یم اسایل هستند شانس بیشتری دارند
 235. سید محمد برهانی
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  ببخشید من به نظر نویسی زیاد آشنا نیستم
  یک نظر نوشتم و بعدش دیدم که پاک شده.
  لطفاً راهنماییم کنید.

  طرحم را برای مسابقه فرستاده بودم و این هم لینکشه..

  http://www.ittutorial.ir/?p=1440
  راستی از مسابقتون هم ممنونم ، هم به خاطر ایجاد حس رقابت و خلاقیت و هم به خاطر اعتماد آزاد به دیگر طراحان
 236. سید محمد برهانی
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  ببخشید شوخی نبود اشتباه شد!

  این واقعاً لینکشه:
  http://www.halkon.ir/up/uploads/1256699526.rar
 237. برهانی
  ۶ آبان ۱۳۸۸

  میخواستم بدونم انشائ ا… مسابقه بعدی کی شروع می شه
  همون لینک:
  http://www.halkon.ir/up/uploads/1256699526.rar
 238. ماهتو
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  اینا هم دو تا از طرح‌های منه که نهاییشون کردم.
  حیف! وقت تموم شد، ورقه‌ها بالا!

  http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=n12lzmleqm5&thumb=5

  http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=my2zjwmyuzv&thumb=5
 239. محسن
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  آقایون . دیگه داره تموم می شه . سر هارو از روی کاغذا ( ببخشید مانیتور ها ) بردارید . کاغذا بالا . :)
  من هم طرح خودم رو فرستادم . باید اینجا هم بزارم یا نه ؟
 240. SamuelGraphic
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  سلام به همه
  اول جا داره از مصطفی جون تشکر کنم و بگم که لطف آقا مصطفی ما کوچیکه شومائیم.
  خوب دیگه این مسابقه ام تموم شد،حالا باید از خودت بپرسی آیا این مسابقه روت تاثیره مثبتی داشت یا نه،من که کلی حال کردم و فهمیدم که هنو خیلی چیزارو باید یاد بگیرم .
  اینجا واسه من آخرش نیس واسه شما هم همینطور ،پس هر دو راهه طولانی در پیش داریم .از همین جا که که به قوله بعضیا قطعه ای از بهشته(مشهد الرضا)واستون دعا می کنم که تو راهی که انتخاب کردید موفق باشید.

  اینم ایمیلم دوست دارم حتی اگه اول شدید مارو فراموش نکنید.
  samooel_graphic@yahoo.com
 241. سعادتمند
  ۷ آبان ۱۳۸۸


 242. رضا
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  چی هی تموم شد تموم شد راه انداختین ؟
  هنوز ۲۴ ساعت دیگه مونده . هنوزم وقت هست.
  هنوز من شرکت نکردم .
  مگه میشه تموم شه ؟
  بخاطر گل روی آقا کامران و آقا امیر هم که شده من باید شرکت کنم :D
 243. کامران
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  فقط ۵ ساعت دیگه وقت باقیمانده
 244. ساما
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  سلام به همه دوستان
  طرح نهایی فارسی.
  برای اطمینان ایمیل هم کردم.
  http://sama1112.persiangig.com/image/n23.jpg
 245. ساما
  ۷ آبان ۱۳۸۸


 246. امین بیزی
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  طرح جناب سعاتمند خیلی جالب بود ، آفرین
 247. boed
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  طرح فاینال
  فارسی
  http://kimag.es/share/28021444.jpg
  انگلیسی
  http://kimag.es/share/61558879.jpg
 248. سعادتمند
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  ممنون از لطف شما جناب امین آقا
  حیف که دیر فرستادم، دوست داشتم دوستان بیشتری ببینن و نظر بدن
 249. کامران
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  دوستان عزیز دقت کنن که اگر از طریق فرم و یا ایمیل طرحشونون نفرستن تو مسابقه شرکت داده نمیشن
  در حال حاضر این چند طرح آخر از طریق فرم یا ایمیل به دستمون نرسیده و تو ماسبقه شرکت داده نخواهند شد.
  فقط تا ۱۲ امشب طرحها قبول میشن
 250. سعادتمند
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  ببخشید لینک اولی اشتباه بود
  درستش اینه:
  http://www.mypicx.com/10282009/topdesignfarsi/
 251. شهرام
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  آقا من همین الان از طریق یکی از دوستان در جریان این مسابقه قرار گرفتم. نمی خوام قانونتون رو به هم بزنم. اما من امشب می خوام فوول بیدار بمونم روی این لوگو کار کنم. خوندم که گفتید ۱۲ شب آخرین مهلتش هستش کلاً نا امید شدم. اما همه تلاشم رو می کنم…
 252. احمد
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  من دو تا طرح دادم.
  http://sqwqo.files.wordpress.com/2009/10/td1.jpg
  http://sqwqo.wordpress.com/files/2009/10/xxxx873.jpg
  ضمنا ساما هم داداشمه. که من را به این مسابقه دعوت کرد.

  کارهای من در دیویان آرت
  http://sqwqo.deviantart.com/
  در نگارخانه ایرانی
  http://negarkhaneh.ir/Profile.aspx?profile=sQWQO
 253. کامران
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  بسیار مهم :
  دوستان دقت کنن که به دلیل حجم بالای ایمیل های فرستاده شده برای من هاستم دچار مشکل شده و ایمیلها به دستم نمی رسه دوستانی که طرحشونو امروز ثبت کردن از طریق ایمیل زیر طرحها + سورس + نام و نام خانوادگی دقیق و شماره موبایلشونو بفرستن
  k_asg@yahoo.com
 254. محمدی
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  این هم طرح فارسی من:
  http://utopiaemse.googlepages.com/topdesighnfa.png
 255. مجید
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  یه سئوال؟
  من طرحمو از طریق سایت براتون فرستادم ، یعنی منم باید طرحمو دوباره بفرستم؟
 256. محمدی
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  دوستان خیلی خوشحال شدم که با شما عزیزان آشنا شدم به امید دیدار رو در رو در شرکت تاپ دیزاین D:
 257. محمدی
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  راستی کامران جان من هم فایل های سورس و عکس رو برات اتچ{ضمیمه}کردم،به ایمیلی که گفته بودی، و هم از طریق فرم برات فرستادم D:
 258. مهدی
  ۷ آبان ۱۳۸۸


 259. شهرام
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  طرح با عنوان LOGO_TOPDESIGN به k_asg@yahoo.com میل شد.
 260. علیرضا
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  اینم از طرح من در لحظات آخر .
  http://www.pict.com/view/1860984/0/1
  به k_asg@yahoo.com میل شد .
 261. مسیح
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  کامران جان طر ح ها رو با سورسشون برات میل کردم. فقط همین دو تا لوگو رو نهایی کنید ( فارسی و انگلیسی ) ممنونم.

  دو تا لوگو با هم : http://bit.ly/fFRew

  دموی فارسی لوگو : http://bit.ly/3IQl8d

  دموی انگلیسی لوگو : http://bit.ly/IhE4w
 262. ساما
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  http://sama1112.persiangig.com/image/87.jpg

  لوگوی شماره ۲
  انگلیسی
  یک هم قبلا به عرض رسیده بود
  http://sama1112.persiangig.com/image/n23.jpg
 263. Saina
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  من طرحم رو ایمیل کردم و هم از طریق فرم بالا ولی سورس طرح رو فردا می فرستم. ممنون.
 264. صهبا
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  طرح به نام PNG-TOP-Sahba ارسال شد.ممنون.
 265. بهمن
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  فکر کنم دیگه وقت تموم شده
  اینها رو محض نمایش عموم می ذارم:d
  1. http://www.freeimagehosting.net/image.php?791147e6fa.jpg

  2. http://www.freeimagehosting.net/image.php?95f540ebbe.png
 266. وحید
  ۷ آبان ۱۳۸۸


 267. کامران
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  وقت تمام شده
  لطفا دیگه طرح نفرستید
  ۵۸ نفر طرحشون در مسابقه شرکت داده شد. یه پست منتشر کردم که میتونید همه طرحها رو ببینید داخلش
  موفق باشید و سربلند
 268. وحید
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  این هم طرح انگلیسی که از قلم افتاده بود، شرمنده….
  http://vahidff.persiangig.com/image/TopDesign2%20%28black%29.png
 269. رضا
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  “پایان آن ۱۳۸۸/۰۸/۰۷”
  یا من تقویمم عقبه ! یا یه روز زودتر تموم شده ، یا من بد برداشت کردم.
  بهرحال حیف شد . من فکر میکردم تا آخر امروز وقت هست و برنامم رو اینطوری تنظیم کردم .
  خیلی ناراحتم که نتونستم توی مسابقه شرکت کنم :(
 270. کامران
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  حق با شماست رضا جان اما یک فته پیش اعلام کردیم که پایان چهارشنبه. اینجا رو یه نگاهی بنداز :
  http://www.ittutorial.ir/?p=1640
  حتی خودت توی این پست پیغام گذاشتی که میخوای شرکن کنی. درسته؟
 271. مصطفی
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  سلام دوستان من فراموش کردم که امروز پنج شنبه است
  امیدوارم که من رو هم در مسابقه شرکت بدن
  این هم از طرح ما
  http://www.halkon.ir/up/uploads/1256873941.jpg
  فلش رو به بالای که در طرح میبینید به معنی تاپ بالا می باشد که نشان دهنده بالا می باشد و این فلش در کلمه دیزاین به عمد گنجانده شده تا منظور سایت را حتی در کلمه دیزاین برساند
 272. رضا
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  گفتم که شاید هم من حواسم نبود :(
  من همش همون تاریخ هفتم توی ذهنم بود .
  بهرحال گذشت دیگه . فایده ای هم نداره .
  ممنون.
 273. بردیا علمی
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  سلام
  خوب واقعا شاید خیلیهامون به خاطر علاقه شرکت کردیم، خیلی ها واقعا اینکاره بودم و خیلی هام فقط دوست داشتن توی یک جمع دوستانه و بین هنر مندا باشن مثل خود من، اما نتیحه مهم بود و اونم این بود که من خیلی دوست دارم ببینم که بازم همه دوستان مثل ، امیر ، ساموئل، رضا، مصطفی و و و حتی خودم حالا که مسابقه تموم شده بقای این پست رو ادامه میدیم یا نه، در هر حال من خیلی خوشحالم که یک مسئله به همین سادگی میتونه خوش فکر باشه از طرف برو بچه های ITTUT که همه رو دور خودش جمع کنه.
  بچه ها همه جواب بدید تا این یکماه تلاش همیشه رنگش باقی بمونه.
  http://www.bardiaelmi.com
 274. SamuelGraphic
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  اینجارو بیبین……
  چه خبره!!!!!!!
  اگه گفتی به اینا چی می گن؟ می گن بچه های شب امتحان.
  می زارن می زارن همین دمه امتحان که می شه با استرسو هزار فیلم سانس می خوان بخونن که امتحان بدن.
  بگذریم…
  آقا همه مسابقه یه طرف امروز که اومدم تو این سایت یه طرف.چرا؟…
  آخه چنان استرسی بهم وارد شد که هنو که هنوئه داره چل ستونه بدنم(به قوله مهران غفوریان)می لرزه،بازم می پرسی چرا؟…
  من دیروز ساعت ۷ حالا یه کم بیشتر کمترشو یادم نیس،طرحمو فرستادم و تا حالا خونه نبودم ،حالا که اومدم تاپیک کامیرو دیدم شک کردم نکنه طرحم به دستش نرسیده اینجا بود که برق سه فاز از گوشم پرید.

  حالا کامی جون اگه طرح به دستت رسیده یه اهنی اوهونی بکن که ماهم متوجه شیم.

  بسیار دوستون دارم،آها راستی بردیا سایتتو دیدم،بابا دمت جیز.
 275. SamuelGraphic
  ۷ آبان ۱۳۸۸

  انتقاد از سایت:

  به نظره من این مسابقه خیلی جالب بود و احتمالا واسه کامیو دارو دستش بیشتر.از چه نظر؟!!

  به این خاطر که متوجه نقصایی در سایت یا در مسابقه شدن و این خوبه چرا که باعث تقویت سایت می شه.مثلا:

  ۱-عدم پیش بینی مناسب از شرایط مسابقه(کمبود فضای مناسب برای هاست ایمیل)
  کامی باید توقع شرکت کننده های بیشتری رو می داشت.

  ۲-نبود مکانی برای اطلاع رسانی به شرکت کننده ها از فایلاشون(به نظره من باید یه صفحه مثه اون چیزی که آقای امیر حافظی طراحی کرده بودن وجود می داشت تا شرکت کننده متوجه بشه که فایل به دستتون رسیده یا نه)

  من فقط همین ۲نکنترو متجه شدم اگه شما هم ایرادی دیدید بگید تا در مسابقه بعدی پیشگیری بشه.
 276. وحید ش
  ۸ آبان ۱۳۸۸

  منهم با نکاتی که ساموئل گفت موافقم یعنی جدای از نقاط قوت این مسابقه که کم هم نبود یکسری نقاط ضعف هم داشت ولی در مجموع و به عنوان دومین مسابقه در این سطح خیلی هم خوب بود
 277. SamuelGraphic
  ۸ آبان ۱۳۸۸

  چه سکوته مرگباری…….
  مثه این بازیهای انیمیشینی می مونه که اولش کلی بزن بزنه بدش یهو یه سکوت همه جارو می گیره..

  پس کو اون همه انرژی مبارزه طلبی،بردیا کجایی بابا تو که گفتی این خط همچنان ادامه داره. :d

  بگذریم،وحید جان ممنون دادش ازین که بالاخره یکی تو این سایت مارو تایید کرد.راستی من هر وقت تو کلاس معلمرو اذیت می کردم می گفت برو بیرون فردا با وحید بیا،من نفهمیدم این وحید کی بود بالاخره.
 278. بردیا علمی
  ۸ آبان ۱۳۸۸

  سلام به همه
  بابا دم ساموئل گرم واقعا
  منم هستم همیشه هستم.
  به یاد همه.
  راستی چه خبراااااااا.
  ایشالا که همه موفق باشن.
  شادو شاداب.
 279. SamuelGraphic
  ۸ آبان ۱۳۸۸

  برو بچه هایی که تو مسابقه شرکت کردن توجه کنن:
  برای دیدن کارای تمامه شرکت کننده ها برن به این صفحه.

  http://www.ittutorial.ir/?p=1721

  شمام مثه من اشتب نکنید .
  بردیا جان شرمنده من این صفحرو بوکمارک کرده بودم واسه همین فک کردم بچه ها اینجا ادامه می دن نگو مکانه مسابقه عوض شده.
 280. کامران
  ۸ آبان ۱۳۸۸

  باورم نمیشه که هنوز هم دارن برام طرح میفرستن
  بخدا مسابقه تموم شده یه کم دقت کنید و بخونید مطالب رو
 281. امیر حافظی
  ۸ آبان ۱۳۸۸

  آقا کامران به نطر من تیتر این پست رو ویرایش کنید ” مهلت مسابقه طراحی لوگو تمام شد” تا دیگر طرحی ارسال نشود
 282. محمد
  ۲۲ آبان ۱۳۸۸

  کی نتایج اعلام میشه
 283. کامران
  ۲۲ آبان ۱۳۸۸

  ظاهرا دیدی نتایج رودیدگاه خود را بنویسید