مسابقه بزرگ طراحی لوگو (با جوایز ویژه)

دوشنبه, ۶ام مهر , ۱۳۸۸ | ۲۸۳ دیدگاه

سلام به همه عزیزان. بعد از مسابقه ای که نیما اکبرپور عزیز با عنوان “طراحی خطای Error 404” برگزار کرد، و با توجه به استقبال خوبی که از طرف جامعه وب فارسی از این موضوع بعمل آمد تصمیم گرفتیم که ما هم یه مسابفه جدید برگزار کنیم و البته از تجربیاتی که در طول برگزاری این مسابقه بدست آمد استفاده کنیم.

موضوع مسابقه به اینصورت هست شما باید برای وب سایت ما به آدرس www.TopDesign.ir که به تازگی آنرا طراحی مجدد کردیم یک لوگو، متناسب با قالب وب سایت و بر اساس جدیدترین استانداردها و تکنولوژیهای طراحی و گرافیک بسازید. البته اول تصمیم داشتیم مسابقه رو با موضوع آزاد برگزار کنیم به اینصورت که هر کس برای وب سایت و یا وبلاگ خودش لوگو طراحی کنه اما با توجه به این موضوع که ممکن بود بعضی از وب سایتها و وبلاگها با توجه به نوع کار و کاربری و یا اسم وب سایتشان نتونن به خوبی طرحی رو ارائه بدن  و در حقشون اجحاف بشه در نتیجه تصمیم گرفتیم موضوع واحدی باشه که همه در یک زمینه و راستا و بصورت برابر حرکت نمایند.

من در این پست با عنوان ” چگونه میتوان یک لوگوی حرفه ای و تاثیرگذار ساخت” به مطالب و سرفصلهایی که باید در ساخت یک لوگو استفاده کرد، اشاره کردم و در این ۴ پست هم نمونه لوگوهایی را برای شما مثال زدم که اکثر مطالب فوق را رعایت کرده اند : مثال ۱، مثال ۲، مثال۳، مثال ۴ . همچنین این پست رو هم که به تازگی نوشتم حتما ببینید

حالا از شما انتظار داریم که بر اساس مطالب گفته شده و نمونه مثالها (البته کپی برداری قبول نیست) لوگوی مورد نظر را ساخته و برای ما ارسال نمایید. اما نحوه انتخاب برنده به اینصورت است که تیمی متشکل از ۴ وبلاگ نویس خبره و صاحب سبک و نام آشنا بعلاوه ما هیئت داوران را تشکیل میدهیم. اکثر این عزیزان برای شما شناخته شده هستند و شما با آنها آشنایی کامل دارید. لیست این عزیزان به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است :

۱- نیما اکبرپور (وبلاگ عصیان)

۲- مجتبی ستوده (وبلاگ باغبانباشی)

۳- بابک محمودی (وبلاگ زنگوله)

۴- حامد ملک (وبلاگ پارسیش)

۵- کامران عسگری و امیر سروری (وبلاگ ITT)

البته لازم به ذکر هست که من و دوست خوبم آقای سروری مشترکا ۱ رای میدهیم.

زمان مسابقه :

تاریخ شروع مسابقه از امروز ۱۳۸۸/۰۷/۰۷ و پایان آن ۱۳۸۸/۰۸/۰۷ و به مدت ۱ ماه میباشد که شما عزیزان میتوانید طرحهای خود را در مسابقه ثبت نمایید.

نحوه شرکت در مسابقه :

شما باید لوگوها را به همراه فایلهای سورس به آدرس پستی ما یعنی ایمیل Info@ITTutorial.ir بفرستید(فراموش نکنید در ایمیل نام، نام خانوادگی، در صورت تمایل شماره موبایل خود را برای ما بفرستید تا برای دسترسی و ارتباط با شما دچار مشکل نشویم) و هم آنها را در فضایی در اینترنت آپلود کرده و در قسمت نظرات همین پست آدرس  آنرا اعلام نمایید(برای مشاهده دیگر کاربران).البته در قسمت نظرات نیازی به این نیست که آدرس سورس فایلها را بگذارید و فقط لینک به آدرس لوگوها کافیه.همچنین در انتهای این پست فرمی تعبیه شده است که از طریق این پست نیز میتوانید طرحهای خود را برای ما بفرستید.

نکته مهم : ما برای اطمینان از اینکه طرح یک نفر فقط یکبار در مسابقه شرکت خواهد کرد و کسی نتواند با نامهای مختلف و ایمیلهای مختلف طرحهای خود را در مسابقه شرکت دهد، به این نیاز داریم که در هنگام ثبت طرح خود در مسابقه و در ایمیلی که برای ما میفرستید شماره تماس خود، ترجیحا شماره موبایل  خود را برای ما ارسال نمایید تا بعد از انتخاب نفرات برگزیده و برای شناسایی و در هنگام تحویل جوایز شناسایی صورت گیرد. امیدوارم که در این مورد به ما حق را بدهید.

نحوه انتخاب :

هیئت داوران وظیفه بررسی و انتخاب طرحها را برعهده دارد و پس از بررسی و امتیاز دهی و معلوم شدن ۳ نفر اول به آنها جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. نحوه امتیاز دهی به اینصورت است که هرکدام از اعضای هیئت داوران  ده نفر برتر را انتخاب مبکند، نفر اول ده امتیاز ،نفر دوم نه انمتیاز و . . . نفر دهم یک امتیاز دریافت میکند. سپس با در کنار هم گذاشتن و جمع کردن امتیازات نفرات برگزیده معلوم میشود. با این حساب حداکثر امتیازی که یک نفر در مجموع میتواند کسب کند امتیاز ۵۰ است .این جوایز از طرف سایت itt و اسپانسرهای ما میباشد که لیست این اسپانسرها به شرح زیر میباشد :

اسپانسرها :

۱- وبلاگ سیب سبز (مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰ ریال به نفر اول)

۲- شرکت پشتیبان شبکه (هاست رایگان)

۳- شرکت رپیدورلد (هاست رایگان و اکانت سایت Rapidshare.com)

۴- کتاب باماک (کتاب نفیس دایره المعارف بانک اطلاعات انفورماتیک کشور)

۵-سایت itt (جایزه نقدی )

جوایز :

جوایز به شرح زیر بین ۳ نفر اول که طرحهای برگزیده هیئت داوران خواهند بود تقسیم خواهند گردید:

نفر اول :

۳۰۰۰۰۰۰ ریال از طرف وبلاگ سیب سبز

۵۰۰ مگا بایت هاست رایگان به مدت یکسال از طرف شرکت پشتیبان شبکه

حساب کاربری ۱ ماهه سایت Rapidshare.com از طرف شرکت رپیدورلد

۱ نسخه کتاب باماک

نفر دوم:

۲۵۰ مگا بایت هاست رایگان به مدت یکسال از طرف شرکت پشتیبان شبکه

۱ نسخه کتاب باماک

حساب کاربری ۱ ماهه سایت Rapidshare.com از طرف شرکت رپیدورلد

مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال جایزه نقدی از طرف سایت ITT

نفر سوم:

۱۰۰ مگا بایت هاست رایگان به مدت یکسال از طرف شرکت پشتیبان شبکه

۱ نسخه کتاب باماک

حساب کاربری ۱ ماهه سایت Rapidshare.com از طرف شرکت رپیدورلد

مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال جایزه نقدی از طرف سایت ITT

همچنین شرکت رپیدورلد متعهد گردیده است به ۵۰ نفر از شرکت کنندگان در مسابقه فوق هرکدام یک هاست ۲۰۰ مگا بایتی لینوکس اهدا نماید. در صورتیکه تعداد شرکت کنندگان مسابقه از این عدد بالاتر باشد این جوایز به قید قرعه بین شرکت کنندگان تقسیم خواهد شد.البته برای دریافت حوایز هاست  نیاز است تا شرکت اطلاعات کامل و دقیق شما را داشته باشد.همچنین به نفرات چهارم و پنجم نیز حساب کاربری ۱ ماهه سایت Rapidshare.com از طرف شرکت رپیدورلد اهدا خواهد گردید.

همچنین از تمامی عزیزانی که قصد دارن به عنوان اسپانسر در این مسابقه همکاری داشته باشند و ما رو در این راه یاری بدهند دعوت میکنیم به ما پیوندند و از طریق ایمیل Info@ITTutorial.ir مراتب همکاری خودشون رو به ما اعلام نمایند.

به همین ترتیب از تمامی شما عزیزان، مخصوصا کسانی که دارای وبلاگ و یا وب سایت هستند خواهشمندیم که لوگوی این مسابقه را در وبلاگ و یا وب سایت خود قرار دهید تا تمامی عزیزانی که دستی در طراحی دارند در این مسابقه شرکت نمایند و اطلاع رسانی به نحو احسن انجام پذیرد.

نکته مهم : با توجه با ارزش زیاد جوایز و با توجه به اینکه برندگان توسط هیئت داوران انتخاب میشوند، و با توجه به اینکه انتخاب نفرات برگزیده بر اساس سلایق داوران میباشد، حق هیچگونه اعتراض به نتایج اعلام شده وجود نخواهد داشت و نظر نهایی هیئت داوران تغییر نخواهد کرد

تبلیغ در اندازه ۶۰*۴۶۸ پیکسل :

تبلیغ در اندازه ۱۵۰*۱۵۰ پیکسل :

میتوانید کدهای مخصوص به این تبلیغات را از این لینک دانلود کرده و یا فایلهای اصلی را دانلود کرده و برروی هاست خود قرار دهید

نام و نام خانوادگی (گزینه الزامی)

پست الکترونیک (گزینه الزامی)

آدرس وب سایت شما جهت تبلیغات

شماره تماس

پلن اتنخابی
 تبلیغات ۱۲۵*۱۲۵ پیکسل تبلیغات ۲۵۰*۲۵۰پیکسل تبلیغات ۶۰*۴۶۸پیکسل

توضیحات

Be Sociable, Share!


۲۸۳ دیدگاه


 1. حسين
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  انشالله شرکت کنندگان خوبی داشته باشه و پر رونق باشه… .
 2. امير حافظي
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  با سلام

  من هم در این مسابقه شرکت خواهم کرد و امیدوارم بتوانم طرح خوبی را ارائه بدهم.

  با تشکر
 3. امير حافظي
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  یک سؤال:
  هر شخص مجاز به ارسال چند طرح می باشد؟
 4. کامران
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  یک طرح رو باید نهایی بکنه، ولی میتونه چند تا طرح بزنه اینجا لینکهاشو بده بقیه نظر بدن که کدوم طرح بهتره. اما عجله نکن وقت زیاده و سر فرصت یه طرح خوب بزن
 5. مسیح
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  طرح خوبیه .
  شرکت میکنم.
  مسابقه باعث میشه آدم بفهمه کجای کاره …
 6. کامران
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  خوش آمدی
 7. هومن
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  سلام

  موضوع مسابقتون تا حدودی گنگ هست

  اصولا همچین مسابقه هایی علاوه بر موضوع ، ابعاد لوگو ، نرم افزار های دخیل و نوع خروجی برای شما باید مد نظر باشه

  اصلا باید مشخص بشه که یه لوگو با بک گراند شفاف فرضا به صورت PNG هم میشه طراحی کرد یا خیر و توضیحاتی از این قبیل

  در ضمن ، برای مسابقات گرافیکی داوران اصولا باید گرافیست باشن 🙂
 8. کامران
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  هومن جان ممنون از اینکه اینقدر دقیق هستی
  محدودیت ابعاد وجود نداره، نرم افزارها هم برای ما مهم نیستند اما اگر به مثالها دقت بکنید
  نوع کار دلخواه ما رو میتونید متوجه بشد. ترجیحا فرمت فایل PNG باشه و پس زمینه آن Transparence بهتر است و به فضاب یکار ما بیشتر میاد. ما میخواهیم انواع و اقسام طرحهای مختلف رو داشته باشیم که دستمون باز باشه برای همین مشخص نکردیم که از چه نرم افزاری استفاده بشه و . . .
  اما من خودم به طرحهایی که وکتوری باشن با نگاه مثبت تری با آنها برخورد خواهم کرد. موفق باشید
 9. امیر
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  امیدوارم که این مسابقه بتونه تاثیر خوبی داشته باشه و ما به نیت اصلی خودمون که ایجاد انگیزه و ایده هست برسیم.
  همینجا به تمامی دوستانی که حضور خودشون رو اعلام می کنند خوش آمد میگم.
 10. حامد (تک نوشت)
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  اگه بتونید چند تا نرم افزار ساده برای ساختن لوگو معرفی کنید خیلی ممنون میشم.
 11. کامران
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  حامد جان نرم افزارهایی برای ساخت لوگو وجود داره که معمولا طرحهای جالبی از آنها نمیشه استخراج کرد، پیشنهاد ما به شما اینه که با استفاده از نرم افزارهایی مثل Photoshop و مخصوصا Illustrator و یا حتی تلفیق آنها با هم به آثار درخور توجه و خلاقانه ای برسید. حتما به نمونه مثالهای موجود سر بزنید بهتر دستگیر شما خواهد شد که به دنبال چه طرحهایی هستیم
 12. multivitamin
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  سلام
  به نظر مسابقه خوبی میاد،سعی می کنم منم شرکت کنم.
  فقط یه موضوع،اینکه نظرسنجی در مورد طرحها مشکلی نداره دیگه،یعنی اگر در فرومها اونارو به نمایش بذاریم و از نظر دیگران استفاده کنیم مشکلی نیست؟در ضمن در مورد فارسی یا لاتین بودنش هم توضیح بدین!
 13. هومن
  ۷ مهر ۱۳۸۸

  مرسی از توضیحاتت کامران جان … ولی به طبع کارهای وکتور به صورت تراسنپرنت خیلی خام هستن ولی از یه طرف به قول شما انعطاف بالایی دارن … بازم صلاح دید با شماس :-ایکس
  ______

  نرم افزار های حرفه ای هم در این زمینه :
  پیکسلی : Adobe Photoshop – Photo impact
  برداری -وکتور : Corel Draw , Adobe Illustrator , Free Hand

  یه نرم افزار برایساخت لوگو میتونه AAA Logo Creator باشه
 14. امیر
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  ممنون هومن جان به خاطر اطلاع رسانیت.

  این نکته رو باید ذکر کنم که مهم این نیست که یک لوگو با چه نرم افزاری درست می شه بلکه مهم اینه که این لوگو استاندارد باشه و تاثیر گذار . البته منکر این قضیه نیستم که کار کردن با نرم افزارهایی که شما مطرح کردید کار رو بسیار راحتتر می کنه.
  در طراحی یک لوگو نکات بسیاری باید رعایت بشه.هدف اصلی ما پیدا کردن لوگویی هست که بیشترین خلاقیت ، استاندارد و تکنیک طراحی در اون استفاده شده باشه و مهم نیست با چه نرم افزاری تهیه می شه. 15. […] فرصت دارید تا آثار خود را از راه‌های اعلام شده در این مطلب ارسال نمایید تا پس از اتمام مهلت شرکت توسط داوران […]
 16. رامتین
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  سلام بابت کارتون واقعا ممنون……سوالی داشتم…اشخاص میتونن با idهای مختلف براتون کار ارسال کنند…….جوری که یک نفر ۱۰ تا طرح بده……در این موردفکری کردید که حق دیگران ضایع نشه؟؟
 17. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  حق با شماست رامین جان
  اما ما هم از شرکت کننده ها شماره تماس میخواهیم و نام و نام خانوادگی کامل و موقع تحویل جوایز حتما چک خواهد شد که ببینیم نام و نام خانوادگی صحیح و درست باشد
  شما هم اگر نظری دارید بفرمایید که بشه کار رو کامل تر کرد
  البته فکر میکنم برای کسانی که طرح میفرستن شماره ملی رو هم بگیریم وئ موقع تحویل جوایز اونرو هم چک کنیم
 18. امير حافظي
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  با سلام

  من دو تا طرح زدم ولی فعلاً اونها رو ارسال نمی کنم. شاید باید روی اونها بیشتر فکر کنم تا طرح بهتری از آب در بیاد.
  این آواتار رو هم که می بینید لوگوی سایت خودم هستش.

  از همه ی دوستان دعوت می کنم در این مسابقه شرکت کنند، تا رقابت جذاب تر بشه
  بنر مسابقه رو هم توی وبلاگم گذاشتم تا در این زمینه اطلاع رسانی کرده باشم.
  آدرس وبلاگ: http://www.coreldesign.com/blog
 19. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  مرسی امیر جان از گذاشتن بنر توی وبلاگت
 20. هومن
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  نمایی از لوگوی طراحی شده توسط من : http://megapic.ir/images/grlievh9rbtnod0bmdhi.jpg

  دریافت فایل AI , CDR و JPG :

  لینک حذف شد، این لینک برای ما فرستادی کافیه.ممنون -کامران-
 21. رامتین
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  ممنون کامران جان……راستی من رامتینم….دفعه های قبلم رامین میگفتید……
  پرسیدن مشخصات خوبه……میشه گفت عالیه اما فکر کنم گرفتم شماره ملی کار درستی نباشه ….فکر کنم نام پدر یا چیزی شبیه اینا بهتر باشه
 22. امير حافظي
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  به نام خدا

  طرح شماره ۱:

  http://www.coreldesign.com/pictures/T-D-1.jpg

  طرح شماره ۲:

  http://www.coreldesign.com/pictures/T-D-2.jpg
 23. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  برای ثبت طرحهای در مسابقه باید طرح خود را علاوه بر ثبت در قسمت نظرات آنرا با اطلاعات کامل برای ما ایمیل کنید
  میتوانید از فرم بالا برای اینکار استفاده کنید
  ممنون
 24. محمد ویسی
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  اینم طرح های من :

  طرح یک :
  http://kimag.es/share/631728.png

  طرح دو :
  http://kimag.es/share/73432935.png
 25. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  محمد جان برای ثبت شدن طرحت در مسابقه لازم هست که از فرم بالا اقدام به فرستادن طرحهات هم بکنی و فقط یک طرح رو میتونی ثبت کنی، ضمنا سورس فایلها رو هم حتما به همراه شماره تماست بفرست
  ممنون
 26. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  به این پست جدید که میتونه در این رابطه به شما کمک کنه حتما نگاه کنید :

  http://www.ittutorial.ir/?p=1494
 27. mahan
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  محدودیتی در رنگ بک گراند و سایز آن نیست ؟
  راستی لینک مسابقه رو تو سایتم میزارم
 28. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  طرح شما باید به وب سایت بیاید. ممنون از اطلاع رسانی شما ماهان جان
 29. سونا
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  از اعضای کافه دیزاین هستم. اول که به نیمااکبرپور سلام من رو برسونید و دوم اینکه مرسی از اطلاع رسانیتون.
  حتما در این مسابقه ی بزرگ برای محک زدن خودم شرکت میکنم.
 30. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  بچه های کافه دیزاین رو چشمهای ما جا دارن، خوش آمدی. چشم حتما سلام شما رو هم میرسونم
  موفق باشی
 31. رضا
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  خیلی ممنون از شما .
  آقا کامران میگم نمیشه شما که توی کار طراحی هستین
  مثلا توی جایزه هاتون از خدمات خودتون هم بزارین ؟ مثلا ساخت یه قالب سفارشی 😀
  یا بقیه خدماتی که میدین .
  بازم ممنون
 32. کامران
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  رضا جان واقعا وقت طراحی خارج از زمان بندی پروژه هامون رو نداریم، وگر نه ایده خوبیه
  ان شا الله برای مسابقات بعدی روش کار میکنیم. البته این جایزه چون دورنمای مشخصی نداره ممکنه طرفین راضی نشن
 33. سلمان
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  اول که تبریک میگم، کار جالبی رو دارید انجام میدید – سوال: یک چیزی رو نگفتید/ در صورت لینک دادن در قسمت نظرات به دوستان و دزدیده شده ایده، داوری به چه نحوی پیش برده میشه؟
 34. کامران
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  سامان جان شما طرحی که رو زدی تاریخ و ساعت ثبتش معلومه و کسی که اول طرحی رو ثبت کنه خوب طرح به اسم اونه
  البته هر کسی که از طرحش خیلی مطمئن باشه که خیلی عالیع میتونه فقط ایمیل بزنه
  ما فردای تموم شدن وقت مسابقه همه طرحهایی رو که به دستمون رسیده رو در یک چست به نمایش در میاریم
  آره فکر خوبیه
  هر کی نمیخواد طرحش علنی بشه فقط ایمیل بزنه
 35. رضا
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  انشاالله دفعه بعدی 🙂
  خوب از ما که گذشت ولی همینجوری ۲ تا سیاه سفید میزارم واسه تنوع 😉 باید میدون رو داد به جوونا 😀
  http://www.pict.com/view/1691860/0/doodle2
  http://www.pict.com/view/1691859/0/doodle

  با توجه به اینکه بالایی ربطی به مسابقه ندارن و دوستان همه استاد ما هستن و ما کوچیکشون گفتم اگر مشکلی توی فونت دارن و فونت خوب پیدا نمی کنن می تونن از این سایت استفاده کنن
  http://www.dafont.com/top.php?nb_ppp_old=10&page=1&top=1&text=Top+Design&nb_ppp=50&psize=m&classt=alpha

  این پست هیچ ارزش دیگری ندارد و کسی هم پاکش نمی کنه 😀
 36. کامران
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  کی جرات داره که پاک کنه این پست رو رضا جان
 37. mahan
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  مثل اینکه مسابقه از حالا به بعد می خواد گرم شه .. هرجا که میرم خبر از این مسابقه است و لوگوی این مسابقه رو زدن به دیوار :d
 38. کامران
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  آقای سپهر قربانی هم طرحهاشون فرستادن و در مسابقه شرکت کردن (برای ثبت در لیست شرکت کنندگان)
 39. امير حافظي
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  با سلام
  طراحی لوگو تنها یک فونت را انتخاب کردن نیست، بلکه طرح باید دارای محتوا و معنی باشد و زیبایی را باید در مرحله آخر قرار داد. البته من خودم به زیبایی خیلی اهمیت می دهم ولی به شرط اینکه هر دو نکته را مد نظر داشته باشیم.

  مثلاً من در طرح شماره ۱ خودم روی حرف E کار کردم.
  حرف E را با کمی زاویه و دو بار تکرار آن که جمعاً سه تا حرف E می شود را به معنای WWW و استفاده از سه رنگ اصلی که به معنای طراحی کردن و استفاده از رنگ ها می باشد را به کار بردم

  در طرح شماره ۲ هم حرف E را ۳۶۰ درجه چرخاندم تا به یک آرم ومفهوم طراحی تبدیل شود.

  نکته های مهم در طراحی لوگو از نظر این حقیر:

  ۱* مفهوم و محتوا
  ۲* سادگی
  ۳* عدم دفرمگی
  ۴* گویا و جذاب

  با تشکر
  امیر حافظی
 40. امیر
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  خوب مثل اینکه داره داغ میشه این مسابقه . از همه دوستانی که تا این لحظه طرحهاشون رو فرستادن و یا می خوان بفرستن و یا اینکه نظری دادن تشکر می کنم و از همه دوستان دعوت می کنم که در این مسابقه برای محک زدن خودشون هم که شده شرکت کنند.

  یکی از بزرگترین اهداف ما در برگزاری این مسابقه به وجود آوردن یک فضای بسیار دوستانه و در عین حال پر بار برای همه دوستانی هست که دستی در وب دارن و یا شاید فقط علاقه دارن .

  شاید که باعث ایجاد یک گروه قوی از طراحان و توسعه دهندگان وب بشه که در بهبود وب فارسی نقش تعیین کننده ای رو داشته باشن .( گو گو ر یو )دیدگاه خود را بنویسید