لوگوهایی با پیام های مخفی(۴)

دوشنبه, ۱۳ام دی , ۱۳۸۹ | ۱۴ دیدگاه

همانطور که در قسمت های قبلی توضیح دادیم لوگوهایی که پیغام مخفی دارند کم نیستند اما چون ما به آن ها دقت نمی کنیم متوجه پیغام لوگوها نمی شویم. در این سری مطالب تلاشمان بر این بوده تا پیام های مخفی این گونه لوگوها را برای شما بازگو کنیم. به همین خاطر امروز تعدادی دیگر از این لوگوها به شما نشان خواهیم داد و پیام آن ها را برای شما بازگو می کنیم.

۱- My Fonts :

مانند دیگر لوگوهایی که پیام مخفی دارند این لوگو هم در نگاه اول متن ساده ای به نظر می رسد اما اگر با دقت نگاه کنید متوجه می شوید که کلمه ی my انگشتان دست یک انسان را نشان می دهد.

لوگوهایی با پیام های مخفی(4) - www.ittutorial.ir

۲- Raven :

این لوگوی خلاقانه متعلق به یک شرکت هلندی است که در زمینه ی مشاوره مالی فعالیت می کند. در نگاه اول ۳ کلاغ به رنگ سفید در تصویر می بینید اما اگر به فضای خالی بین این کلاغ ها دقت کنید یک کلاغ دیگر هم بین آن ها وجود دارد. این شرکت به نوعی آینده نگری خود را در این لوگو نشان می دهد.

لوگوهایی با پیام های مخفی(4) - www.ittutorial.ir

۳- Lion Bird :

این لوگو یکی از خلاقانه ترین و زیباترین لوگوها با پیغام مخفی است که به طور تاثیر گذاری قدرت تجارت را نشان می دهد. در نگاه اول صورت یک شیر را می بینید اما اگر بیشتر دقت کنید متوجه می شوید که در حقیقت یک پرنده در تصویر است.

لوگوهایی با پیام های مخفی(4) - www.ittutorial.ir

۴- Zoorganic :

این لوگو یک لوگوی مناسب برای باغ وحش است که یک عقاب را نشان می دهد اما اگر به بال های سیاه عقاب نگاه کنید متوجه دو فضای سفید رنگ می شوید، این فضاها در حقیقت یک گرگ و یک اسب هستند.

لوگوهایی با پیام های مخفی(4) - www.ittutorial.ir

۵- Strength :

این لوگوی بسیار زیبا و تاثیر گذار متعلق به سایت یکی از انجمن های ملی آمریکاست که برای نجات کودکان گرسنه در آمریکا فعالیت می کند. در این لوگو قسمت نارنجی رنگ یک سیب گاز زده شده را مشاهده می کنید که کامل خورده نشده اما اگر بیشتر دقت کنید در دو طرف سیب صورت دو انسان را می بینید، طرف چپ یک انسان بزرگسال و طرف راست یک کودک. پیام این لوگو این است که بزرگسالانی که وضع مالی خوبی دارند به جای اسراف به کودکان گرسنه کمک کنند.

لوگوهایی با پیام های مخفی(4) - www.ittutorial.ir

۶- Oak Bros :

oak به معنی بلوط و bros مخفف brothers یه معنی برادران است. در نگاه اول یک برگ بلوط می بینید اما اگر بیشتر دقت کنید در قسمت پایینی این برگ سه سر متعلق به سه انسان را می بینید که با کمک رنگ زمینه ساخته شده اند.

لوگوهایی با پیام های مخفی(4) - www.ittutorial.ir

۷- Safehands :

این لوگو یک لوگوی مناسب برای شرکت های تجاری است به طوری ه اگر به آن نگاه کنید حرف s به رنگ سیاه بیشتر توجه شما را به خود جلب می کند اما اگر با دقت بیشتری نگاه کنید متوجه می شوید که هم s که حرف اول safehands است معلوم است و هم $ که نشان دهنده ی تجاری بودن این لوگوست. قسمت های سفید رنگ هم دو دست هستند.

لوگوهایی با پیام های مخفی(4) - www.ittutorial.ir

۸- Pittsburgh Zoo and Aquarium :

این لوگو که متعلق به باغ وحش و آکواریوم پیتزبروگ آمریکاست یکی از زیباترین استفاده ها از فضای زمینه را انجام داده است به طوری که در نگاه اول یک درخت سیاه رنگ را می بینید اما اگر به سفیدی پایین درخت نگاه کنید متوجه یک گوریل در سمت چپ و یک ببر در سمت راست می شوید.

لوگوهایی با پیام های مخفی(4) - www.ittutorial.ir

۹- Mother :

در نگاه اول این لوگو یک نوشتار ساده از کلمه ی mother است اما اگر به حرف M دقت کنید یک مادر و یک بچه را می بینید که دست های همدیگر را گرفته اند.

لوگوهایی با پیام های مخفی(4) - www.ittutorial.ir

۱۰ – The Installers :

این لوگو یک لوگوی مناسب برای شرکت های صنعتی و شرکت های سازنده ی درب است. در نگاه اول حرف I را می بینید که با رنگ زرد رنگ نشان داده شده است اما اگر بیشتر دقت کنید می بینید که این حرف از باز شدن دو درب با رنگ زمینه ساخته شده است.

لوگوهایی با پیام های مخفی(4) - www.ittutorial.ir

Be Sociable, Share!


۱۴ دیدگاه


 1. Nima
  ۱۳ دی ۱۳۸۹

  Salam vaghan ziba boud, mer30 2. […] کامل در ITTutorial مرجعی برای طراحان وب سایت برچسب ها: آموزش آی تی, لوگوهایی, مخفی۴, […]
 3. آریان پور
  ۱۴ دی ۱۳۸۹

  این لوگوها پر از خلاقیته و ایده های نو بسیار داره
 4. محسن
  ۱۴ دی ۱۳۸۹

  با عرض سلام و تبریک یه سوال داشتم از خدمتتون
  بنده خیلی تو کار وب آماتورم. بخاطر همین ممکنه یه سوالایی بکنم که برای بعضی از دوستان حرفه ای خنده دار باشه. خدمتتون عرض کنم من از روی آموزش دریم ویور کار می کنم.قالب وبسایتمو تو دریم ویور طراحی کردم. ولی مشکل اینجاست :
  ۱- وقتی برای امتحان قالب اونو داخل یه مرورگر تست میکنم موقعی که صفحه رو کوچیک می کنم همه عکسا و جدولا تکون می خورن و فشرده می شن و در هم بر هم می شن.
  ۲- داخل فایر فاکس درست نشون می ده ولی داخل گوگل کروم و اکسپلورر همه کشیده میشن و بعضی نوشته ها رو نشون نمیدن.
  بازم ممنونم
 5. shady
  ۱۴ دی ۱۳۸۹

  سلام.واقعا طراحی های زیباییست.
  در پاسخ به آقای محسن:شما باید از css هایی استفاده کنید که در تمامی مررگرها پشتیبانی میشن تا دیگه مشکل تفاوت در نمایش و موقعیت متن ها و … به وجود نیاد.
 6. رها
  ۱۵ دی ۱۳۸۹

  خیلی جالب بود
 7. abolfazl
  ۱۶ دی ۱۳۸۹

  merci
 8. میلاد
  ۱۶ دی ۱۳۸۹

  درود!
  بسیار عالی بود!
  سپاس
 9. محمود
  ۲۱ دی ۱۳۸۹

  با تشکر از زحمات شما در سایت
 10. saeed
  ۲۴ دی ۱۳۸۹

  salam beciar ziba bod mer30
 11. وحید
  ۲۷ دی ۱۳۸۹

  بسیار عالییه
 12. setareh
  ۳ بهمن ۱۳۸۹

  واقعا جالب بودن.طراحانشون چه خلاقیتی داشتن!
 13. حامد
  ۲۵ اسفند ۱۳۸۹

  عکساش نیستن!! 14. […] لوگوهایی با پیام های مخفی(۴) […]دیدگاه خود را بنویسید