سایتی برای انتخاب رنگ های متوازن برای طرحهای شما

سه شنبه, ۱ام اردیبهشت , ۱۳۸۸ | ۵ دیدگاه

در ادامه پست قبلی لازم دانستم که در زمینه انتخاب رنگ (به غیر از نرم افزاری که با شما معرفی شده) وب سایتی رو به شما معرفی کنم که سری رنگهای مربوط به هم و مرتبط را در قالب پلتهای ۵ تایی معرفی میکنه. این سایت برای شما دارای پیشنهاد هایی هست و به شما میگوید که اگر شما رنگ X را بعنوان رنگ اصلی انتخاب کردید چه رنگهای دیگری را بعنوان رنگ های هایرمونی و یا رنگهای ضد و نقیض بکار ببرید. شما حتی میتوانید پلت رنگی مورد نظر را به برنامه مورد نظر خود (مانند فتوشاپ و یا illustrator) داخل کرده و در آنجا و در قسمت Pallete از آنها استفاده نمایید :

ColourLovers

همچنین کار جالبی که در سایت دیگری انجام شده بود، آوردن عکسهای طبیعی و بدون دستکاری و رتوش که میتوان بوضوح طیف رنگهای پلتهای معرفی شده توسط این سایت را در آنها مشاده کرد. برای مثال این عکسها را مشاهده نمایید :

همچنین در این رابطه بخوانید :

اهمیت رنگها در طراحی

Be Sociable, Share!


۵ دیدگاه


 1. بهزاد
  ۲ اردیبهشت ۱۳۸۸

  کامران جان این خیلی عالیه
 2. محسن مصلحی
  ۳ اردیبهشت ۱۳۸۸

  من بابت اطلاع رسانی به روز و اعلام بروز رسانی اطلاعات بر روی ایمیل بازدید کنندگان سایتتان از شما و همکاران محترمتان کمال سپاسگذاری را دارم.
  اینجانب حدود ۱۳ سال کار طراحی و گرافیک را انجام می دهم و هم اکنون مدیر تبلیغات و روابط عمومی یکی از شرکت های تولیدی و همچنین مدیر ارجرایی نشریات یکی از ارگانهای دولتی استانم نیز هستم و باید به اطلاع برسانم یکی از بهترین سایتهای ایرانی در راستای رشته خودم، سایت شماست . لازم به ذکر است که من با اجازه شما سایتتان را در Reader جستجوگر Google خودم قراردادم تا علاوه بر اعلام کردن مطالب جدید توسط شما از طریق ایمیلم به صورت اتوماتیک خودم هم پیگیری کرده باشم.

  باتشکر
  مصلحی
 3. هادی
  ۳ اردیبهشت ۱۳۸۸

  سلام هموطن
  مثل همیشه عالی بود
  دوستدار همیشگی شما
 4. مختاری
  ۴ اردیبهشت ۱۳۸۸

  ای ول جوون.
 5. نازی
  ۹ تیر ۱۳۸۸

  با سلام

  چندین پستتون رو خوندم

  همه چیز عالیه

  ممنوندیدگاه خود را بنویسید