سایتی برای آموزش ویدئویی jQuery به زبان فارسی

سه شنبه, ۱۷ام شهریور , ۱۳۸۸ | ۷ دیدگاه

معمولا در پستهای معرفی وب سایتهای مفید، وب سایتهای انگلیسی زبان رو معرفی میکنم اما امروز میخوام سنت شکنی بکنم. هر روز که میگذره به تعداد علاقه مندان و شیفتگان کتابخانه جاوا اسکریپت jQuery افزوده میشه و کم کم همه طراحان وب سایت و صاحبان وب سایت ها و وبلاگها نسبت به استفاده از jQuery علاقه خواهند نشان داد. اما واقعا و بدلیل اینکه آشنایی زیادی به آن وجود ندارد شاید بسیاری از شما آنرا نشناسید و نسبت به استفاده و یا آموزش آن ترس داشته باشید. حال شما فرض کنید که یک ایرانی علاقمند و پشتکار jQuery را از ابتدا و توسط فایلهای ویدئویی و به زبان فارسی به شما آموزش دهد.

واقعا حرکت بسیار بزرگ و جالبی آغاز شده که سایت ITT برای اینکه حمایت خودشو از این پروژه عظیم نشون بده افدام به معرفی این شخص و وب سایت ایشان کرده است. آقای علی صائبی فر به گفته خودشون عضو انجمن توسعه دهندگان پلاگین های جی کوئری هست و در وب سایت خودشون مشغول به آموزش jQuery هستن که برای ایشون و تمام فارسی زبانانی که به هر طریقی قصد گسترش سطح علمی جامعه فارسی زبان رو دارند آرزوی موفقیت میکنیم.

ورود به سایت


البته کم لطفی هست اگر که نخوام ۲ وب سایت دیگری رو که در مورد jQuery فعالیت میکنند رو معرفی نکنم . سایت myToolBox.ir و امیربلاگ هم در این زمینه فعالیتهایی دارند .

Be Sociable, Share!


۷ دیدگاه


 1. رامتین
  ۱۸ شهریور ۱۳۸۸

  ممنون کامران جان……واقعا عالی بود
 2. رضا
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  خیلی خیلی خیلی ممنون
 3. رند
  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹

  چرا سایتش باز نمیشه !؟
  همچنین سایت جناب آقای بردیا علمی ! اصلا لینکی برا ورود نداره !
  ممنون …
 4. مریم
  ۴ خرداد ۱۳۹۰

  ممنون
 5. مریم
  ۴ خرداد ۱۳۹۰

  این که ف ف ی ل ی ت ر ر ه ه
 6. mohammad
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۰

  کلا لینک خرابه ممنون میشم درستش کنید
 7. ناشناس
  ۱۸ مهر ۱۳۹۰

  مثل اینکه لینک چندین ماهه خرابه و کسی نیست یه فکری به حالش کنهدیدگاه خود را بنویسید