دیجیتال آرتهای فوق العاده زیبا

سه شنبه, ۷ام مهر , ۱۳۸۸ | ۱۱ دیدگاه

درباره قدرت نرم افزار Adobe Illustrator برای شما زیاد گفته ام. عکسهایی که در زیر میبینید همگی توسط این نرم افزار قدرتمند ساخته شده اند. عکسها از طیف کاراکتری هستند و از کاراکترهای حقیقی تا کاراکترهای خیالی و کارتونی را پوشش میدهد. امیدوارم بتونم شما رو ترغیب کنم که به سمت یادگیری این نرم افزار قدرتمند و البته کمی هم ناشناخته در ایران بروید و بتونیم از هنرمندان ایرانی هم در این زمینه نمونه کارهای قوی رو ببینیم :

پستهای مرتبط :

تصاویر دیجیتالی فوق العاده زیبا (Digital Arts)

تصاویر دیجیتالی بسیار زیبا

Digital Arts مجموعه ای بسیار زیبا

Be Sociable, Share!


۱۱ دیدگاه


 1. behnam
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  بسیار زیبا و جالب بود،ممنون از شما
 2. میثم
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  سلام
  زیبا بود اگر امکان داره راجع به نرم افزارها و ابزارهای ایجاد چنین طرحهایی توضیح دهید.
 3. کامران
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  نمیشه ۱۰۰% گفت اما از وجود Illustrator مطمئنم 😉
 4. سعيد
  ۸ مهر ۱۳۸۸

  فوق العاده بودن .ممنون
 5. بردیا علمی
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  جالبن.
  لازم به ذکر است که لزوما تمامی فایلهای وکتورایز بالا با illustrator نیستند و حتما با نرم افزارهایی مثل Freehand و Corel Draw هم میشه تمامشون رو اجرا کرد، اما Illustrator بسیار دوست داشتنی تر از بقیه نرم افزارهای وکورایزه.
  در مورد ۲ فیل آخر که در یکیش در حال پرواز هستند و دیگری یه موجود با سر گرد و بزرگ است باید بگم که، به خاطر نوع سایه ها و شکل قلمی که توی این دوتا کار استفاده شده قطعا با Adobe Illustrator اجرا نشدن.
  به احتمای زیاد کار نرم افزار Painter یا شاید Photoshop خودمون باشه.
 6. کامران
  ۹ مهر ۱۳۸۸

  lممنون بردیا جان
  خوشحال میشم اساتید بزرگی مثل شما افتخار بدن و کار آموزش Illustrator و گذاشتن خودآموزهاشو شرئع کنن در سایت itt
 7. بردیا علمی
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  سلام
  کامران عزیز:
  کارهای مقدماتی آموزش به زبان فارسی به همون روشی که در فوتوشاپ انجام داده بودم در مورد نرم افزارهای Illustrator و Premiere و Adobe In design انجام شده، من به کمی مشکل در مورد سایت بر خوردم که کارهام عقب افتاده، سرور من در ایران نیست و دوست من که زحمت وب ساین من رو می کشه در ایران زندگی نمی کنه و از اونجا که من هیچ استعدادی در مورد طراحی وب سایت ندارم ، مشکلات برای آپلود کردن و شکل سایتم زیاد دارم. در هر حال خدارو شکر که بعضی از دوستان که تونستن سایت رو ببینن خوشحال بودن. لینک کردن فیلهای وب سایت من در سایت شما و آشنایی با شما باعث خوشحالیه.
 8. کامران
  ۱۰ مهر ۱۳۸۸

  اگر بخوای میشه یه کارهایی کرد
  بهم ایمیل بزن در بارش صحبت کنیم 9. […] دیجیتال آرتهای فوق العاده زیبا […]
 10. behnaz
  ۵ دی ۱۳۸۸

  vay mersi ina vaghean ali boodan doos dashtam mitoonestam mese shono doros konam 11. […] مرتبط : دیجیتال آرتهای فوق العاده زیبا کاریکاتورهایی از نوع دیجیتال پینتینگ طرحهای دیجیتالی […]دیدگاه خود را بنویسید