توضیحاتی در باره نظر سنجی ها

چهارشنبه, ۲۸ام بهمن , ۱۳۸۸ | ۲ دیدگاه

چند وقتی است که در ساید بار سایت شروع کرده ایم به نظر سنجی در باره موارد مختلف. خواستم توضیحی بدم مبنی بر اینکه ما بر آمار و ارقام بدست آمده در این نظر سنجی ها خیلی زیاد حساب میکنیم و تقریبا بنا قرار داده ایم مبنای عملمون را بر اساس نتایج بدست آمده از این نظر سنجی ها  تنظیم و برنامه ریزی کنیم. پس خواهشا در آنها شرکت کنید و حتما نظر واقعی خودتون رو اعلام کنید.

طبق آمارهایی که در زیر آنها را مشاهده میکنید، قصد صحبت در باره ۲ نظر سنجی برگزار شده (و به پایان رسیده) را دارم

نظر شما با راه اندازی "تالار گفتمان مخصوص طراحان وب سایت و گرافیستها" چیست؟

 • به نظر ایده بسیار عالی میاد (35%, 33 رای)
 • اگه درست قسمت بندی و برنامه ریزی بشه میتونه خوب باشه (35%, 33 رای)
 • این ایده جدید نیست و جواب نمیده (18%, 17 رای)
 • حالا که چی بشه؟ (11%, 10 رای)

تعداد کل رای دهندگان: 93

Loading ... Loading ...

در انتهای این نظر سنجی به این نتیجه رسیدیم که کار طراحی و راه اندازی فروم را با دقت و وسواس بسیار زیادی شروع کنیم که متاسفانه هنوز خیلی جلو نرفتیم و در راه انتخاب فروم مناسب هنوز گیر کرده ایم . اما تصمیم ما برای راه اندازی فروم قطعی است. به قول معروف دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره. با زهم از عزیزانی که در راه اندازی تالارهای گفتمان تخصص دارند خواهش میکنم که اگر قصد همکاری و کمک در راه اندازی این فروم را دارند با ما تماس بگیرند.

به نظر شما بهترین قسمت سایت کدام میباشد؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

اما نظر سنجی بعدی که تا همین امروز در حال اجرا بود هم نکات ارزنده ای را برای ما داشت و متوجه شدیم که پرطرفدارین بخشهای سایت کدامها هستند تا بتوانیم با برنامه ریزی دقیق تری بیتشر انرژی و وقت خود را برای آنها بگذاریم. همانطور که در جدول بالا مشاهده مینمایید خودآموزهای طراحی وب سایت و تکنیکهای فتوشاپ با اختلاف زیادی نسبت به بقیه موارد در صدر قرار گرفته اند. البته بعد از برکزاری این نظر سنجی متوجه شدم باید این نظر سنجی به شکل دیگری برگزار میشد و هر کاربر توانایی ۳ موضوع را می داشت تا حقایق بیشتری روشن میشدو امیدوارم بتونم در آینده نزدیک این نظر سنجی را با شکل جدید برگزار کنیم.

اما نظر سنجی تازه ما خیلی کلی است و نگاه کلی شما را نسبت به سایت itt میخواهیم بدانیم که در کل نظر شما درباره itt چیست؟ میتوانید هم از نوار ابزار سایت و هم از طریق همین پست در این نظر سنجی شرکت نمایید :

نظر کلی شما در باره سایت ITT چیست؟

 • آهسته و پیوسته به جلو میروید (42%, 54 رای)
 • هر روز بهتر از دیروز (38%, 49 رای)
 • تغییری احساس نمیکنم و پیشرفت و پسرفتی نداشته اید (9%, 12 رای)
 • هر روز بدتر از دیروز (8%, 10 رای)
 • روند نزولی دارید و از کیفیت کارتان کاسته شده است (2%, 3 رای)

تعداد کل رای دهندگان: 128

Loading ... Loading ...

فقط تنها خواهشم اینه که به ما لطف کنید . بدون در نظر گرفتن هیچ مسئله ای پاسخ واقعی خود را اعلام کنید. ممنون از همه شما عزیزان

Be Sociable, Share!


۲ دیدگاه


 1. مسیح
  ۲۹ بهمن ۱۳۸۸

  قربون تمام کسایی که گفتن ” آهسته و پیوسته جلو میروید ” برم من ! کجای این آهسته ست ؟ D:
  هفته ای هفت تا پست داره میذاره آقا کامران …
 2. کامران
  ۲۹ بهمن ۱۳۸۸

  البته مسیح جان تعداد پستها کیمیته و برای من مهم کیفیته نکته ای که از این نظر سنجی میخوام بهش برسم همون کیفیتهدیدگاه خود را بنویسید