انتخاب وبلاگ‌های ممتاز دوئچه‌وله و جشنواره وب ایران

شنبه, ۲۱ام آذر , ۱۳۸۸ | ۸ دیدگاه

دوئچه‌وله برای ششمین سال متوالی مسابقه بهترین وبلاگ‌های جهان (The BOBs) را برگزار می‌کند. این مسابقه هر ساله و در بین ۱۱ زبان که خوشبختانه زبان فارسی هم در بین آنهاست برگزار میشود.علاقمندان می‌توانند از طریق این فرم، وبلاگ موردنظر خود را برای شرکت در این مسابقه، حداکثر تا ۲۵ بهمن ماه ثبت و نامزد کنند.مراحل مختلف مسابقه وبلاگ‌های ممتاز دوئچه‌وله در این صفحه توضیح داده شده‌اند. همچنین برای آشنایی با هیأت داوران می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

وب سایت ITTutorial , JobAgency هم در این مسابقه ثبت شده اند. میتوانید با کلیک بر روی لینکهای فوق به وب سایت ما رای مثبت یا منفی بدهید.

با مراجعه به بخش مراحل می‌توانید به تاریخ و زمانبندی مسابقه دسترسی داشته باشید.اسامی برندگان در کنفرانس re:publica اعلام می‌شود

هیئت داوران مسابقه BOBs برای نخستین بار در کنفرانس مسائل اینترنت که در ماه آوریل سال ۲۰۱۰ برگزار می‌شود، تشکیل جلسه می‌دهد و برندگان خود را انتخاب می‌کند.خانم  فرناز سیفی بعنوان یک ایرانی در این هیئت قرار دارد. امسال زبان بنگالی نیز به جمع ما پیوسته است. در عین حال علاوه بر ۱۶ جایزه همیشگی، امسال جایزه ویژه تغییرات اقلیمی به بهترین وبلاگ، پادکاست و یا ویدئو بلاگ‌ محیط زیستی اعطا می‌شود.

پایگاه خبری وب سایت‌های ایران (وبنا) برای سومین سال متوالی اقدام به برگزاری جشنواره بهترین‌های وب فارسی می‌کند. وب سایت های ایرانی می‌توانند تا پایان بهمن‌ماه از طریق این فرم در جشنواره ثبت نام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر دباره این جشنواره می‌توانید به سایت رسمی جشنواره مراجعه کنید.

همچنین باعث افتخار بنده است که من رو هم به عنوان عضوی از هیئت داوران برگزیده اند. میتوانید لیست هیئت داوران رو هم در این لیست مشاهده نمایید. الیته من خودم به عنوان شرکت کننده هم سایت ITT و زیر مجموعه های آنرا در این جشنواره ثبت نام کرده ام.

Be Sociable, Share!


۸ دیدگاه


 1. رضا
  ۲۱ آذر ۱۳۸۸

  آقا تبریک میگم.
  خیلی خوشحالم که با این سایت و شما آشنا شدم
 2. کامران
  ۲۱ آذر ۱۳۸۸

  ممنون رضا جان
  ما هم خوشحالیم که شما رو خوشحال کردیم
 3. میلاد
  ۲۲ آذر ۱۳۸۸

  وبلاگ رو هم میشه توی این سایت ایرنی ثبت کرد؟ یعنی ایراد نداره؟
 4. کامران
  ۲۲ آذر ۱۳۸۸

  بله میشه . وقتی صبت نام کنی یه قسمت داره که باید نوع کارایی سایت یا وبلاگتو مشخص کنی که از آنجا میتونیاز زیر گروه وبلاگ ها نوع وبلاگ و فعالیتشو مشخص کنی
 5. امیر
  ۲۲ آذر ۱۳۸۸

  تبریک میگم . امیدوارم موفق تر باشی.
 6. کامران
  ۲۲ آذر ۱۳۸۸

  ای بابا امیر جان شما دیگه چرا، به خودمون که نباید تبریک بگیم؟
 7. وحید شیخی
  ۲۳ آذر ۱۳۸۸

  من هم تبریک میگم به خاطر انتخاب شما به عنوان داور و امیدوارم قضاوت خوبی داشته باشی
 8. heidari18629@gmail.com
  ۲۸ آذر ۱۳۸۸

  ان شاء الله موفق باشیددیدگاه خود را بنویسید