آمار و اطلاعات مربوط به وب سایت خود را بیابید

شنبه, ۲۸ام فروردین , ۱۳۸۹ | ۴ دیدگاه

اگر شما هم ادمین سایت یا بلاگی هستید حتما بدست آوردن اطلاعات در باره وب سایتتان برای شما حائز اهیمت میباشد. اینکه Page Rank سایت شما چند است یا رتبه الکسای سایت شما چند است و یا اینکه در میان برترین وب سایتهای فارسی زبان قرار دارید یا خیر؟ وب سایتهای زیادی در زمینه بدست آوردن اینگونه آمار و ارقام وجود دارد اما امروز قصد درام چند وب سایت مفید در این زمینه به شما معرفی کنم که بتوانید از آنها اطلاعات مفید و کابردی بدست بیاورید :

۱-ServerSiders

وب سایتی است که اطلاعات پایه و کلیدی و جالبی را در اختیار شما قرار میدهد. اینکه وب سایت مورد نظر شما به چه وب سایتی لینک داده و یا چه وب سایتهای به آن لینک داده اند، زبانهای برنامه نویسی استفاده در وب سایت مورد نظر و همچنین تکنولوژیهای بکار گرفته شده. رتبه الکسای سایت شما و همچنین رتبه الکسای شما در میان تمام وب سایتهای همان کشور. نکته جالب این بود که خودم خبر نداشتم از نظر سایت الکسا و از نظر بازدید ۱۵۵ مین سایت پر بازدید فارسی زبان هستم البته در حوزه  دامینهای .ir !همچنین توسط ویجت مخصوص میتوانید آمار و اطلاعات فوق را در ساید بار سایت خود به نمایش در بیاورید.

۲-sitereport.org

وب سایتی با رائه آمارهای معمولی در باره سایت شما و همچنین قیمت تقریبی وب سایت شما

۳-PeekStats.com

وب سایت جالبی که در زمینه های مختلف به شما امتیاز میدهد. مثلا امتیاز نام دامین شما چقدر است و این دامین تا چه حد زیبا انتخاب شده و قابلیت ذخیره سازی و به یاد ماندن در ذهن را دارد؟ امتایز سایت شما در شبکه های اجتماعی و . . . و در آخر هم ارزش تقریبی سایت شما. ittutorial.ir  ۶۰ هزار دلار ارزش دارد.

۴-ValuateMySite.com

هم وب سایتی است که چندین ماه قبل آنرا معرفی کیدم . در میان وب سایت های فوق این وب سایت را بیشتر از بقیه میپسندم چرا که ارزش وب سایت ittutorial.ir را بالای ۱ میلیون دلار برآورد میکند . البته مسلما این آمار و ارقام و مخصوص ارزش وب سایت ها اصلا حقیقی نمیباشد چرا که در ایران همچین پولهایی برای خرید سایت پرداخت نخواهد شد.

همچنین از این لینک میتوانید پر بازدید تری وب سایت ها را از نقطه نظر سایت الکسا مشاهده نمایید.

Be Sociable, Share!


۴ دیدگاه


 1. رامتین
  ۲۸ فروردین ۱۳۸۹

  جالب بود…….مخصوصا اونیکه با پول میسنجه!
  وبسایت من رو زدش ۱,۸۴۰,۲۶۳ ….از مال شما گرونتر شد!D:
  هر کی میخواد ۱ میلیون دلار هم میدیم!!
 2. سادات ناصری
  ۲۸ فروردین ۱۳۸۹

  ممنون، استفاده کردیم.
  آخری که خیلی باحال بود، ارزش سایت مرا نزدیک به دو میلیون دلار برآورد کرد!

  جالب اینکه هر کدام معیارهای خاص خود را برای قیمت گذاری دارند، که در این مورد (مبنای قیمت گذاری یک سایت) هم مطلبی تهیه کنید خوب است.
 3. سراج
  ۲۹ فروردین ۱۳۸۹

  مرسی.سایت من شد ۲ملیونو اندی.فروش فروش.مرسی.۱٫۵ هم میدم.
 4. murderer
  ۳۰ فروردین ۱۳۸۹

  داداش من هنو جوجه فنچم تو سایت سازی .یه چند ماه دیگه برمیگردم دوباره مطلب رو چک میکمدیدگاه خود را بنویسید